sidearea-title-img

 

Zobaczcie nasze zdjęcia i filmy:

Title Image

KIZOMBA – WARSZTATY Z MARIO & KASIĄ

Home  /  KIZOMBA – WARSZTATY Z MARIO & KASIĄ
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
30 wrz

KIZOMBA – WARSZTATY Z MARIO & KASIĄ

30 września, 2023

PRZYTULAJĄ BEZ LITOŚCI – kolorowa i uśmiechnięta para, która potrafi skutecznie zarazić swoją pasją do tańca. Kochają kizombę, sembę, konpę i podróże miłością nieskończoną. Dlatego uczą tych styli na warsztatach i największych festiwalach w Polsce i Europie.

Warsztaty odbędą się 30 września 2023 godz. 14:30 (sobota)

Instruktorzy: Mario & Kasia

Na Śląsku natomiast, organizują wspaniałe imprezy, warsztaty, wyjazdy i festiwale taneczne z muzyką na żywo i najlepszymi krajowymi i zagranicznymi instruktorami i DJ-ami. Dla przyjemności tańczą również bachatę, salsę i tango argentyńskie. Ciągle się rozwijają i szukają nowych wyzwań dla siebie i swoich kursantów.
Mario Głodek to wszechstronny instruktor z ponad 8 letnim doświadczeniem. Tańczy i uczy: kizomby, semby, konpy, bachaty i salsy kubańskiej. Jest też DJ-em i… aktorem ???? W poszukiwaniu tanecznych rozkmin zwiedził pół świata. Szkolił się i uczył tańca m.in.: w Afrolatin Connection oraz w Hiszpanii, USA, Norwegii i na Islandii.
Instruktor, uczestnik, organizator i promotor wielu warsztatów, festiwali oraz eventów tanecznych w Polsce i za granicą. W tańcu skupia się na dobrej zabawie, komunikacji i połączeniu z partnerką. Emocje i muzyka są dla niego tym co czyni każdy taniec wyjątkowym i niepowtarzalnym.
Katarzyna Sosna to nowa energia w tanecznym świecie. Od trzech lat tańczy z Mario i uczy kizomby i semby a od niedawna jest drugą w Polsce instruktorką konpy. Na imprezach zatańczysz z nią wszystko bo uwielbia dobrą zabawę. Swój taneczny rozwój osiąga dzięki konsekwentnej i wytrwałej pracy z najlepszymi instruktorami z Polski i zagranicy.
Uważa, że taniec jest pięknym narzędziem do rozwoju osobistego i budowania świadomości ciała. Dlatego na zajęciach i warsztatach zawsze zachęca ludzi do uważności na ciało, świadomego poruszania się i szukania własnej ekspresji. Duży nacisk kładzie również na taneczny savoir a vivre i budowanie przyjaznego środowiska tanecznego. Podstawą dobrego tańca jest dla niej otwartość, pozytywne nastawienie i połączenie zarówno z partnerem jak i z muzyką.

PROGRAM

Warsztaty są dla osób znających podstawy kizomby!

14:30 – KIZOMBA CONNECTION + LEAD & FOLLOW
15:30 – KIZOMBA PARTNERWORK
16:30 – KIZOMBA PARTNERWORK

CENNIK

do 15.09.23 – 60 zł
do 22.09.23 – 70 zł
do 29.09.23 – 80 zł
FULL PASS w dniu warsztatów – 100 zł
Pojedyncze zajęcia – 40 zł

Zapisz się na WARSZTATY

Liczba miejsc jest ograniczona! Liczy się kolejność zapisów!

Po dokonaniu wpłaty przelewem, prosimy o wysłanie potwierdzenia na e-mail: recepcja.latinstudio@gmail.com

REGULAMIN:
1. Podana cena dotyczy całości warsztatów.
2. Jeżeli dokonujesz wpłaty w ostatnim dniu ceny promocyjnej, to podeślij dowód wpłaty na adres e-mail.
3. Nie przyjmujemy zwrotów – istnieje możliwość przepisania. Płatności na inną osobę tej samej płci z mailowym potwierdzeniem, nie później niż do 72h przed warsztatami.
4. Warsztaty odbędą się przy minimalnej ilości 12 osób.
5. Jeśli nie uzbiera się minimalna grupa, organizator może odwołać warsztaty na 3 dni przed terminem, z mailowym powiadomieniem zapisanych osób.

KAŻDY KROK MA ZNACZENIE!

Latin Studio – Centrum Tańca i Fitness
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14B lok. 4
(1 piętro nad PSS Społem Opałek)
15-097 Białystok
tel. 726 390 676