sidearea-title-img

 

Zobaczcie nasze zdjęcia i filmy:

Title Image

Salsation®

Home  /  Salsation®

Zabawa, trening, taniec,
pasja - spróbuj a pokochasz!

obraz salsation

Salsation to najszybciej rozwijający się program dance & fitness w Europie! Idealne połączenie tańca i fitnessu! Program doskonały dla każdego, kto kocha ruch i wysiłek – to wszystko przy dobrej i energetycznej muzyce! A może chcesz schudnąć? Nie ma przyjemniejszego sposobu!;) Jeszcze żaden program nie wzbudził tak wielkiego zainteresowania, w tak KRÓTKIM CZASIE!

 

Salsation® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało. Dlatego są to zajęcia idealne dla osób, które chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramówpoprawić kondycję i ujędrnić ciało. Wcale nie musisz spędzać samotnych godzin na siłowni! Możemy tańczyć, ćwiczyć i  bawić doskonale się jednocześnie!

Zaczynają się od kompleksowej rozgrzewki, czyli izolacji ciała oraz ruchów dynamicznych. Gdy ciało jest już idealnie przygotowane – zaczynamy tańczyć!

 

Podczas głównej części zajęć pojawia się kilka tanecznych choreografii, każda ułożona do konkretnego utworu, każda zawierająca elementy treningu funkcjonalnego, każda prowadzona w przyjemny i zabawowy sposób. Na szczęście, nie pamięć do choreografii jest tu najważniejsza, a jakość ćwiczeń. Na każdych zajęciach instruktor uczy poprawności wykonania poszczególnych ruchów i kroków, a także tłumaczy sens choreografii -wszystko w zależności od potrzeb grupy.

 

Zajęcia kończą się częścią relaksacyjną „cool-down”.

Salsation to zajęcia idealne dla osób, które chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramówpoprawić kondycję i ujędrnić ciało

 

Są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów.

 

Jeśli nie jesteś pewna, które zajęcia są dla Ciebie, masz problemy zdrowotne i nie wiesz czy sobie poradzisz – skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy!

Co czeka Cię na zajęciach?

Taniec i ćwiczenia

Trening funkcjonalny

Poprawa kondycji

Ujędrnienie ciała

Uwrażliwienie na muzykę, lepsze poczucie rytmu

Poziomy

Podstawowy
Średniozaawansowany

Prowadzący

Agnieszka Chwiedosik

Regularne zajęcia

Nowe kursy

Pytania i odpowiedzi

Co zabrać ze sobą na zajęcia?

Wygodny strój treningowy, miękkie obuwie sportowe (koniecznie na zmianę!), pozytywne nastawienie i szeroki uśmiech 😀

Ile trwa kurs?

Kurs tańca nie ma określonego czasu. Dążymy do tego, by początkujący tancerze zyskali świadomość swojego ciała i ruchu, z łatwością odczytywali gesty partnera, a przy tym świetnie się bawili.