Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
15:00
15:00
16:00
Bachata
Grupa podstawowa. Zajęcia prowadzi: Michał
15:30
16:00
16:00
17:00
Salsa Solo
Salsa Solo grupa podstawowa. Zajęcia prowadzi Agata Sakowicz
16:30
17:00
17:00
18:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:00
18:00
Zdrowy Kręgosłup
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:00
18:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:00
18:00
Zdrowy Kręgosłup
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:00
18:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
17:30
18:00
18:00
19:00
grupa podstawowa
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
18:00
19:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
18:00
19:00
Bachata Solo
Grupa podstawowowa zajęcia prowadz: Katarzyna Niedbała
18:00
19:00
Stretching
Zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
18:15
19:15
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
18:30
19:00
19:00
20:00
grupa średniozaawansowana
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
19:00
20:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Kamil Piekarski i Katarzyna Niedbała
19:00
20:00
Salsation
zajęcia prowadzi: Agnieszka Chwiedosik
19:30
19:30
20:30
Salsation
zajęcia prowadzi: Agnieszka Chwiedosik
20:00
20:00
21:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Kamil Piekarski
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
20:00
21:00
Bachata Solo
grupa Średniozaawansowana zajęcia prowadz: Katarzyna Niedbała
20:00
21:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Kamil Piekarski
20:30
20:30
21:30
Salsa Kubańska
Salsa Kubańska grupa podstawowa Zajęcia prowadzi Łukasz Sakowicz
21:00
21:00
22:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Kamil Piekarski
21:00
22:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
21:00
22:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Kamil Piekarski i Katarzyna Niedbała
21:00
22:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Kamil Piekarski
21:30

Poniedziałek

  • Pilates
    17:00 - 18:00
  • Salsa Solo
    18:00 - 19:00
  • Salsa Solo
    19:00 - 20:00
  • Bachata
    20:00 - 21:00
  • Bachata
    21:00 - 22:00

Wtorek

  • Zdrowy Kręgosłup
    17:00 - 18:00
  • Salsa Kubańska
    18:00 - 19:00
  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00
  • Taniec użytkowy
    21:00 - 22:00

Środa

  • Pilates
    17:00 - 18:00
  • Bachata Solo
    18:00 - 19:00
  • Bachata
    19:00 - 20:00
  • Bachata Solo
    20:00 - 21:00
  • Bachata
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Zdrowy Kręgosłup
    17:00 - 18:00
  • Stretching
    18:00 - 19:00
  • Salsation
    19:00 - 20:00
  • Bachata
    20:00 - 21:00
  • Bachata
    21:00 - 22:00

Niedziela

  • Bachata
    15:00 - 16:00
  • Salsa Solo
    16:00 - 17:00
  • Taniec użytkowy
    17:00 - 18:00
  • Salsa Kubańska
    18:15 - 19:15
  • Salsation
    19:30 - 20:30
  • Salsa Kubańska
    20:30 - 21:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
19:00
19:00
20:00
Salsation
zajęcia prowadzi: Agnieszka Chwiedosik
19:30
19:30
20:30
Salsation
zajęcia prowadzi: Agnieszka Chwiedosik
20:00

Czwartek

  • Salsation
    19:00 - 20:00

Niedziela

  • Salsation
    19:30 - 20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
18:00
18:00
19:00
Stretching
Zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
18:30

Czwartek

  • Stretching
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
17:00
17:00
18:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:00
18:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:30

Poniedziałek

  • Pilates
    17:00 - 18:00

Środa

  • Pilates
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
16:00
16:00
17:00
Salsa Solo
Salsa Solo grupa podstawowa. Zajęcia prowadzi Agata Sakowicz
16:30
17:00
17:30
18:00
18:00
19:00
grupa podstawowa
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
18:30
19:00
19:00
20:00
grupa średniozaawansowana
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
19:30

Poniedziałek

  • Salsa Solo
    18:00 - 19:00
  • Salsa Solo
    19:00 - 20:00

Niedziela

  • Salsa Solo
    16:00 - 17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
18:00
18:00
19:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
18:15
19:15
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
18:30
19:00
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
19:30
20:00
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
20:30
20:30
21:30
Salsa Kubańska
Salsa Kubańska grupa podstawowa Zajęcia prowadzi Łukasz Sakowicz
21:00

Wtorek

  • Salsa Kubańska
    18:00 - 19:00
  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00

Niedziela

  • Salsa Kubańska
    18:15 - 19:15
  • Salsa Kubańska
    20:30 - 21:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
17:00
17:00
18:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:00
22:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
21:30

Wtorek

  • Taniec użytkowy
    21:00 - 22:00

Niedziela

  • Taniec użytkowy
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
18:00
18:00
19:00
Bachata Solo
Grupa podstawowowa zajęcia prowadz: Katarzyna Niedbała
18:30
19:00
19:30
20:00
20:00
21:00
Bachata Solo
grupa Średniozaawansowana zajęcia prowadz: Katarzyna Niedbała
20:30

Środa

  • Bachata Solo
    18:00 - 19:00
  • Bachata Solo
    20:00 - 21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
15:00
15:00
16:00
Bachata
Grupa podstawowa. Zajęcia prowadzi: Michał
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:00
20:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Kamil Piekarski i Katarzyna Niedbała
19:30
20:00
20:00
21:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Kamil Piekarski
20:00
21:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Kamil Piekarski
20:30
21:00
21:00
22:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Kamil Piekarski
21:00
22:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Kamil Piekarski i Katarzyna Niedbała
21:00
22:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Kamil Piekarski
21:30

Poniedziałek

  • Bachata
    20:00 - 21:00
  • Bachata
    21:00 - 22:00

Środa

  • Bachata
    19:00 - 20:00
  • Bachata
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Bachata
    20:00 - 21:00
  • Bachata
    21:00 - 22:00

Niedziela

  • Bachata
    15:00 - 16:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
17:00
17:00
18:00
Zdrowy Kręgosłup
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:00
18:00
Zdrowy Kręgosłup
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:30

Wtorek

  • Zdrowy Kręgosłup
    17:00 - 18:00

Czwartek

  • Zdrowy Kręgosłup
    17:00 - 18:00
No events available!