Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
14:00
14:00
15:00
grupa podstawowa
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Magda
14:30
15:00
15:30
16:00
16:00
17:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Michał i Joanna
16:30
17:00
17:00
18:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Monika Sadowska
17:00
18:00
Zdrowy Kręgosłup
zajęcia prowadzi: Monika Sadowska
17:00
18:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:00
18:00
Zdrowy Kręgosłup
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:00
18:00
Salsation
Na zajęcia zaprasza Agnieszka Chwiedosik
17:30
18:00
18:00
19:00
grupa Średniozaawansowana
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Magda
18:00
19:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz
18:00
19:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Kamil i Karolina
18:00
19:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz
18:30
19:00
19:00
20:00
grupa podstawowa
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Magda
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz
19:00
20:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Kamil i Karolina
19:00
20:00
Salsation
Na zajęcia zaprasza Agnieszka Chwiedosik
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz
19:30
20:00
20:00
21:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Łukasz i Dominika
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz
20:00
21:00
Bachata Solo
Grupa podstawowowa. Zajęcia prowadzi: Joanna Krasuska
20:00
21:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Michał i Joanna
20:30
21:00
21:00
22:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz
21:00
22:00
Bachata Solo
Grupa średniozaawansowana. Zajęcia prowadzi: Joanna Krasuska
21:00
22:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Michał i Joanna
21:30

Poniedziałek

  • Pilates
    17:00 - 18:00
  • Salsa Solo
    18:00 - 19:00
  • Salsa Solo
    19:00 - 20:00
  • Bachata
    20:00 - 21:00

Wtorek

  • Zdrowy Kręgosłup
    17:00 - 18:00
  • Salsa Kubańska
    18:00 - 19:00
  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00
  • Taniec użytkowy
    21:00 - 22:00

Środa

  • Pilates
    17:00 - 18:00
  • Bachata
    18:00 - 19:00
  • Bachata
    19:00 - 20:00
  • Bachata Solo
    20:00 - 21:00
  • Bachata Solo
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Zdrowy Kręgosłup
    17:00 - 18:00
  • Salsation
    19:00 - 20:00
  • Bachata
    20:00 - 21:00
  • Bachata
    21:00 - 22:00

Niedziela

  • Salsa Solo
    14:00 - 15:00
  • Bachata
    16:00 - 17:00
  • Salsation
    17:00 - 18:00
  • Taniec użytkowy
    18:00 - 19:00
  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
17:00
17:00
18:00
Salsation
Na zajęcia zaprasza Agnieszka Chwiedosik
17:30
18:00
18:30
19:00
19:00
20:00
Salsation
Na zajęcia zaprasza Agnieszka Chwiedosik
19:30

Czwartek

  • Salsation
    19:00 - 20:00

Niedziela

  • Salsation
    17:00 - 18:00
No event hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
17:00
17:00
18:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Monika Sadowska
17:00
18:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:30

Poniedziałek

  • Pilates
    17:00 - 18:00

Środa

  • Pilates
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
14:00
14:00
15:00
grupa podstawowa
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Magda
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:00
19:00
grupa Średniozaawansowana
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Magda
18:30
19:00
19:00
20:00
grupa podstawowa
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Magda
19:30

Poniedziałek

  • Salsa Solo
    18:00 - 19:00
  • Salsa Solo
    19:00 - 20:00

Niedziela

  • Salsa Solo
    14:00 - 15:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
18:00
18:00
19:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz
18:30
19:00
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz
19:30
20:00
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz
20:30

Wtorek

  • Salsa Kubańska
    18:00 - 19:00
  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00

Niedziela

  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
18:00
18:00
19:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:00
22:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz
21:30

Wtorek

  • Taniec użytkowy
    21:00 - 22:00

Niedziela

  • Taniec użytkowy
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
20:00
20:00
21:00
Bachata Solo
Grupa podstawowowa. Zajęcia prowadzi: Joanna Krasuska
20:30
21:00
21:00
22:00
Bachata Solo
Grupa średniozaawansowana. Zajęcia prowadzi: Joanna Krasuska
21:30

Środa

  • Bachata Solo
    20:00 - 21:00
  • Bachata Solo
    21:00 - 22:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
16:00
16:00
17:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Michał i Joanna
16:30
17:00
17:30
18:00
18:00
19:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Kamil i Karolina
18:30
19:00
19:00
20:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Kamil i Karolina
19:30
20:00
20:00
21:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Łukasz i Dominika
20:00
21:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Michał i Joanna
20:30
21:00
21:00
22:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Michał i Joanna
21:30

Poniedziałek

  • Bachata
    20:00 - 21:00

Środa

  • Bachata
    18:00 - 19:00
  • Bachata
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Bachata
    20:00 - 21:00
  • Bachata
    21:00 - 22:00

Niedziela

  • Bachata
    16:00 - 17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
17:00
17:00
18:00
Zdrowy Kręgosłup
zajęcia prowadzi: Monika Sadowska
17:00
18:00
Zdrowy Kręgosłup
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:30

Wtorek

  • Zdrowy Kręgosłup
    17:00 - 18:00

Czwartek

  • Zdrowy Kręgosłup
    17:00 - 18:00
No events available!