sidearea-title-img

 

Zobaczcie nasze zdjęcia i filmy:

Title Image

Pierwsze zajęcia

Home  /  Pierwsze zajęcia

Pierwsze zajęcia
przydatne wskazówki

Dominika_z_plansza_0V1A4129

Każda przygoda z tańcem zaczyna się od pierwszych kroków...

ZAPISY. Czy muszę zapisać się na zajęcia?

Tak, wcześniejsze zapisywanie się jest konieczne, aby zapewnić sobie miejsce na zajęciach. Umożliwia nam to lepszą organizację grup i utrzymanie równowagi w proporcjach kobiety/mężczyźni, jeśli zajęcia tego wymagają.

ZAPISY. W jaki sposób mogę zapisać się na zajęcia?

Na nowe kursy możesz zapisać się wypełniając formularz zgłoszeniowy udostępniony w wydarzeniu danego kursu. Jeśli kurs już się rozpoczął, można zapisać się dzwoniąc na numer: 726 390 676.

SOLO/PARY. Nie mam partnera/partnerki. Czy mogę zapisać się bez pary?

Jak najbardziej! Na wszystkich zajęciach w parach stosujemy rotację (co kilka minut partner przechodzi do kolejnej partnerki). W ten sposób łatwo nawiążesz nowe kontakty z innymi uczestnikami zajęć a każdy nowy partner lub partnerka nauczy Cię czegoś nowego! Jeśli przyjdziesz ze swoim partnerem/partnerką nie będziemy was zmuszać do zmian w parach 🙂

PŁATNOŚCI. Gdzie i kiedy zapłacę za zajęcia?

Płatność za nasze regularne kursy dokonuje się w recepcji Latin Studio przed rozpoczęciem zajęć. Możesz płacić gotówką lub blikiem na telefon. Nie ma możliwości płatności kartą. Wysokość opłat za poszczególne kursy lub zajęcia znajdziesz w zakładce ’Cennik’.

UBIÓR. Jak się ubrać na zajęcia?

Najlepszy strój to taki, który daje Ci najwięcej swobody. Dobrze jest wybrać strój sportowy, np. t-shirt oraz legginsy/spodnie dresowe lub inne podobne.  Najważniejsze, żebyś czuł/a się komfortowo i nic nie ograniczało Twoich ruchów.

OBUWIE. Jakie buty będą odpowiednie?

Przychodząc na pierwsze zajęcia nie musisz od razu kupować profesjonalnych butów do tańca. Zaczynając swoją przygodę z tańcem najlepiej wyposażyć się w wygodne sportowe obuwie z miękką podeszwą. Ważne aby buty były wygodne i zapewniały odpowiednią przyczepność z podłogą. Będziesz czuł/a się stabilnie, gdy nie znasz jeszcze podstawowych kroków i techniki właściwej pracy stóp. Pamiętaj, że musisz zmienić obuwie przed wejściem na salę.

WIEK. Dla kogo są te zajęcia?

Jesteśmy szkołą tańca nastawioną głównie na osoby dorosłe, jednak taniec nie zna wieku, a pojęcie człowieka dorosłego jest dość pojemne w swojej definicji, więc i przedział wiekowy kursantów obszerny. Jedno wiemy – niepotrzebnie się stresujecie. My gryziemy tylko troszeczkę, koledzy i koleżanki z grupy nie gryzą w ogóle!