sidearea-title-img

 

Zobaczcie nasze zdjęcia i filmy:

Title Image

Zdrowy Kręgosłup

Home  /  Zdrowy Kręgosłup

Zadbaj o swój kręgosłup
razem z nami!

obraz zdrowy kręgosłup

Zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP to praca nad ciałem jako całością, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Oprócz ćwiczeń fizycznych to także zmiana sposobu myślenia i świadomości podczas poruszania się. Zajęcia pomagają złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków.

 

Trening ma na celu zwiększenie sprężystości kręgosłupa oraz wzmocnienie wszystkich najważniejszych partii mięśni:  zarówno głębokich jak i globalnych, a stretching połączony z relaksem zmniejszą efekty stresu i uwolnią ciało od napięć.

 

Regularny udział w zajęciach Zdrowy Kręgosłup pomaga wyeliminować ból lub dyskomfort pleców, a także zapobiec ich pogłębianiu. Co istotne, zajęcia nie są formą rehabilitacji, a ćwiczeniami profilaktyki schorzeń kręgosłupa i aparatu ruchu, przy założeniu, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

 

Ćwiczenia z wykwalifikowanym instruktorem zapewnią nie tylko korzyści fizyczne. Wpłyną także na dobre samopoczucie, które jest pierwszym warunkiem szczęścia! Podczas treningu wykorzystywane są piłki i maty. Zajęcia są doskonałą formą relaksu po ciężkim dniu. Bowiem ćwiczenia powinny być wykonywane powoli, z dużą dokładnością i przy maksymalnym udziale zrównoważonego oddechu.

Zdrowy Kręgosłup to zajęcia dobre dla każdego, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Szczególnie polecane osobom, które mają siedzący tryb pracy, dawno nie uprawiały sportu, odczuwają dolegliwości w układzie ruchu.

Jeśli nie wiesz czy te zajęcia są dla Ciebie, dawno nie uczestniczyłeś/aś w żadnych zajęciach ruchowych lub zastanawiasz się czy Twoje dolegliwości można zminimalizować za pomocą treningów – skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy!

Co czeka Cię na zajęciach?

Ćwiczenia rozciągające, które przygotują Twój kręgosłup na nowe doświadczenia!

Mobilizujące ruchy, abyś poczuł/a się elastycznie i sprężysto!

Ćwiczenia oddechowe, które pozwolą Ci znaleźć spokój i harmonię wewnętrzną.

Stabilizujące ćwiczenia, byś mógł/mogła cieszyć się mocnym i zdrowym kręgosłupem!

Poznasz tajniki pracy z rollerem do automasażu, który stanie się Twoim najlepszym przyjacielem.

Dowiecie się, jak zadbać o regenerację ciała i zapewnić mu zasłużony relaks.

Poziomy

Open

Prowadzący

Aaron Karczewski
Kacper Iwanowicz

Regularne zajęcia

Nowe kursy

Pytania i odpowiedzi

Co zabrać ze sobą na zajęcia?

Wygodny strój treningowy, miękkie obuwie sportowe (koniecznie na zmianę!), pozytywne nastawienie i szeroki uśmiech 😀