Warsztaty “Bachata Sensual” z Nikitą i Klaudią

BACHATY NIGDY DOŚĆ! 🔥
Kochani, dokładnie wiemy na co czekają wszyscy fanatycy tańca… na kolejną dawkę Bachaty Sensual! Warsztaty to najbardziej wyczekiwane przez Was wydarzenie, a tym razem Wasze biodra pójdą w ruch pod okiem Nikity i Klaudii! 💃🕺 Rozwiń swoje umiejętności z #LatinStudio!

28 stycznia 2022
PROGRAM WARSZTATÓW:

11:00 – Bodymovement Fluid Movements
12:10 – Leading & Following
13:20 – Footwork in Couple
14:30 – Bachata Musicality

Brzmi ciekawie? Zapisz się już teraz!
——————————————————
Kilka słów o instruktorach:
KLAUDIA PERDEK
Zwyciężczyni międzynarodowego konkursu „Warsaw Bachata Social Competition 2018”. Tancerka z krwi i kości, tańczy od ponad 11 lat. Wcześniej specjalizowała się w takich stylach jak jazz oraz cheerdance, na ten moment skupia się głównie na salsie oraz bachacie, którą poznała prawie 4 lata temu. Wraz z jej pierwszym partnerem Riccardo miała przyjemność występować i prowadzić warsztaty na międzynarodowych festiwalach w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych (Hiszpania, Włochy, Francja, Łotwa, Norwegia, Praga, Słowacja, Belgia, Niemcy, Floryda). Klaudia jest dumną prowadzącą grupy bachateras „Alma Latina”. Niejednokrotnie występowała w programach telewizyjnych, takich jak „Mam Talent” czy „Got To Dance”.
Przez ostatnie lata zdobyła tytuły:
– mistrzyni Polski IDO w salsie solo,
– mistrzyni Europy (European Cup) bachaty solo oraz w parze,
– mistrzyni świata merengue,
– wicemistrzyni świata bachaty oraz
drugiej wicemistrzyni świata salsy WADF.
Jej doświadczenie oraz szeroki wachlarz umiejętności pozwala jej na prawidłowe i stopniowe rozwijanie umiejętności tanecznych swoich podopiecznych oraz pozwala jej na zrozumienie potrzeb kursanta na każdym poziomie zaawansowania. Wszystkie jej kursy i zajęcia są owocne w ciekawy i świeży materiał, który przyswaja przez stały rozwój, ucząc i czerpiąc wiedzę od innych.
Taniec dla niej to najwspanialsza i najpiękniejsza pasja, jaką można posiadać. Klaudia twierdzi, że to dzięki tańcu jesteśmy w stanie stać się na chwilę kimś, kim zawsze marzyliśmy oraz odkrywać w sobie głęboko ukryte pokłady energii i emocji. Często powtarza, że tańcząc pokazujemy znacznie więcej, niż moglibyśmy czasem wyrazić słowami.

NIKITA BUBNOV
Nikita jest tancerzem i instruktorem Bachaty Sensual z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia zajęć i ogromna pasją do przekazywania wiedzy. Nikita jako członek grup choreograficznych miał na swoim koncie występy podczas wielu wydarzeń tanecznych w Polsce i zagranicą, m. in. BachataStars Poland, Bachata&Kizomba Warsaw Festival by Bachaturo, Riga Bachata Festival oraz Bachata Magic Festival Prague.
To tancerz, który nie stoi w miejscu i ciągle rozwija swój warsztat taneczny poszerzając go również o inne style takie jak hip-hop, modern jazz, balet. Stale pogłębia swoją wiedzę o tańcu uczestnicząc w warsztatach i festiwalach oraz studiując Pedagogikę Tańca na Wydziale Artystycznym AHE w Łodzi. Nikita jest finalistą wielu konkursów bachatowych. Jako tancerz, instruktor i choreograf ceni nie tylko technikę, ale również emocje, pasję i kontakt między partnerami.
Zapraszamy do polubienia fanpage:
🕺 Nikity
https://www.facebook.com/NikitaBubnovBachata
💃 Klaudii
https://www.facebook.com/Klaudia-Perdek-Professional-Dancer-112513577109930/
——————————————————-
ZAPISY:
➡️ https://forms.gle/zah69bCWzi6QXvAD6

Masz pytania? Dzwoń!
➡️ Tel. 606 742 007
➡️ Tel. 726 390 676

Nie ma konieczności zapisu w parach.
Dbamy o proporcje damsko-męskie. Na zajęciach stosowana jest rotacja partnerów.
——————————————————-
CENNIK:
do 31.12.22 – 100zł
od 1.01.22 – 110zł
od 15.01.22 – 120zł
Pojedyncze zajęcia – 40zł
Full Pass w dniu warsztatów – 140zł
Płatność gotówką w siedzibie studia lub przelewem na:
Alior Bank 72 2490 0005 0000 4500 3800 5816
(z dopiskiem Warsztaty Bachata z Nikitą i Klaudią, imię i nazwisko + nr telefonu)
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
REGULAMIN:
1. Podana cena dotyczy całości warsztatów.
2. Jeżeli dokonujesz wpłaty w ostatnim dniu ceny promocyjnej, to podeślij dowód wpłaty na adres e-mail.
3. Nie przyjmujemy zwrotów – istnieje możliwość przepisania. płatności na inną osobę tej samej płci z mailowym potwierdzeniem, nie później niż do 72h przed warsztatami.
4. Warsztaty odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego. ilosc osób mocno ograniczna.
5. Jeśli nie uzbiera się minimalna grupa, organizator może odwołać warsztaty na 3 dni przed terminem, z mailowym powiadomieniem zapisanych osób.
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ !