Praktyczne porady instruktora tańca przed weselem.

Mamy luty i już za kilka miesięcy Wasz wielki dzień!
Załatwiania, organizowania, umawiania… jest masa i roboty jest ogrom.
Z własnego doświadczenia wiem, iż większość spraw związanych z organizacją wesela możecie załatwić przez telefon lub osobiście i nie zajmą Wam strasznie wiele czasu (nie licząc wcześniejszych kłótni która wersja jest lepsza  🙂 )
Pamiętajcie jednak, że jedną z najbardziej stresujących i wymagających czasu obowiązków pary młodej jest Pierwszy Taniec.
Słyszałem nie raz słowa” oby przeżyć ten taniec i z górki…”
Poniżej przedstawiam Wam dwie podpowiedzi które powinny Wam pomóc w odpowiednim przygotowaniu się do tych kilku minut na parkiecie przed Waszymi najbliższymi.

Aby oswoić się z tańcem i zająć się najbardziej praktycznymi kwestiami które będą nam niezbędne, gorąco polecam Wam kurs Tańca Użytkowego prowadzony w Latin Studio.
Jest to 6 tygodniowy kurs podstaw tańca w parze dedykowany dorosłym kursantom a w szczególności przyszłym nowożeńcom.
Zajmiemy się na nim tylko konkretami, które pomogą Wam w lekkim poruszaniu się do popularnych kawałków na weselach ale nie tylko – bale, studniówki czy imprezy firmowe. Bo przecież sporo tego przed Wami w życiu.
Tych wolniejszych kawałków muzycznych, tańczonych w ramie jak również tych skocznych których tak wiele jest na naszych zabawach poznacie w kilku wersjach. Pokażemy Wam, że taniec naprawdę nie jest trudny i może być w prostej formie bardzo elegancko przedstawiony zupełnie bez stresu.

Przygotowując się do Pierwszego Tańca macie możliwość wybrać wersję najbardziej komfortową a mianowicie lekcje indywidualne.
Zajęcia z instruktorem, który jest do dyspozycji tylko dla Was. Wspólnie omawiamy styl w jakim się widzicie, trudność figur na jaką możemy sobie pozwolić oraz czas jaki potrzebujemy do zrealizowania Waszego wymarzonego pierwszego tańca. Tutaj nie ma ograniczeń! (ale jest zdrowy rozsądek  🙂 )

Zależy mi aby Wasz weselny dzień był dla Was przyjemny. Pamiętajcie zatem by nie odkładać nauki na ostatnią chwilę. Idealnie jest zacząć naukę na 8 tygodni przed weselem. Rezerwować wygodne dla Was terminy należy często już zdecydowanie wcześniej.

Powodzenia!

Łukasz Sakowicz