Coś o nas

Jesteś tu: Strona główna / Coś o nas

Centrum Tańca & Fitness Latin Studio

Centrum Tańca  & Fitness Latin Studio powstało w 2012 roku. Bodźcem do stworzenia szkoły była wielka miłość do tańca oraz kultury latynoskiej. Pasja i  zaangażowanie najpierw założyciela szkoły Łukasza Sakowicza, a później wszystkich instruktorów tworzących to miejsce, sprawiły, że białostoczanie również je pokochali.

Latin Studio to klimatyczne miejsce, w którym osoby w różnym wieku, każdego dnia mogą realizować swoje taneczne czy sportowe pasje. Usytuowana w samym centrum Białegostoku szkoła oferuje zajęcia taneczne w parach, solo, a także zajęcia fitness.

Konikiem Latin Studio od samego początku jest Salsa. Ten gorący taniec w parze, rodem z Kuby skradł serca instruktorów i tancerzy.  Dzięki temu miejscu kubańska otwartość i gorący temperament na stałe zagościły w Białymstoku.

Na parkietach Latin Studio skrzydła rozwiną też Ci, którzy dopiero stawiają pierwsze taneczne kroki. To dzięki zajęciom Tańca Użytkowego, przydającego się w życiu codziennym oraz na specjalnych okazjach. Dowodem na to jest zadowolenie dziesiątek par nowożeńców, którym nasi instruktorzy pomogli stworzyć wyjątkowy pierwszy taniec weselny.

Ale Latin Studio to przede wszystkim przyjacielska, rodzinna atmosfera. Nasza szkoła to nie tylko codzienne zajęcia, ale również weekendowe warsztaty z instruktorami z całej Polski, imprezy taneczne zarówno w szkole jak i w wielu białostockich lokalach czy wyjazdy i obozy integracyjne.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Coś dla każdego

Nauczamy różne grupy wiekowe a nasza oferta zaspokoi wymagania tych, którzy kochają zarówno taniec jak i decydujących się na zajęcia fitness.

Doskonała obsługa

Nasi trenerzy to profesjonaliści w każdym calu. Możecie liczyć na doskonałe podejście oraz wsparcie.

Zbieramy pozytywne opinie

Najlepszym dowodem na naszą wyjątkowość są pozytywne opinie naszych kursantów, za co oczywiście bardzo dziękujemy!

Co mówią o nas nasi Kursanci?

Jakość 97%
Zajęcia 96%
Obsługa 97%
Wsparcie 100%

Nasz zespół

Łukasz Sakowicz

Łukasz Sakowicz

Instruktor
Dyplomowany instruktor tańca sportowego. Taniec to jego największa życiowa pasja. Swoje pierwsze kroki stawiał już w wieku lat 6, w szkole tańca „Rytm". Ciekawski życia próbował jednak innych zainteresowań. Powrót w 2006 roku do formacji „Impuls" utwierdził go, że taniec to jest to, w czym chce się rozwijać. Jest dyplomowanym Instruktorem Tańca Sportowego.

Agata Sakowicz

Instruktor
Tańczy od najmłodszych lat. Wszystko zaczęło się jeszcze w szkole podstawowej, kiedy pierwsze, taneczne kroki stawiała w Tańcu Towarzyskim. W wieku 12 lat rozpoczęła swoją przygodę w Formacji ”Atom”- przygodę, która stała się sposobem na życie przez kolejną dekadę.

Kamil Piekarski

Instruktor
Kamil swoją przygodę z bachatą rozpoczął mieszkając w Warszawie, gdzie do dziś stara się nieustannie rozwijać.
Agnieszka Chwiedosik

Agnieszka Chwiedosik

Instruktor
Agnieszka Chwiedosik – pasjonatka tańca od najmłodszych lat, instruktorka Salsation® z 4-letnim stażem. Początkowo związana z klasycznymi formami tańca, jednak to nowoczesne style podbiły jej serce. Obecnie szkoli się w Salsation, hip-hopie, reggeatonie. Uczestniczka wielu warsztatów oraz maratonów. Swoją energią i optymizmem zaraża wszystkich, o czym przekonać się można na jej zajęciach.  
Paweł Zieja

Paweł Zieja

Instruktor
Paweł jest instruktorem, który swoją przygodę z tańcem rozpoczął niedawno, bo w 2018 roku, jednak od samego początku, jak sam mówi, taniec stał się jego pasją i nieodłączną częścią życia. Cały czas aktywnie i ambitnie się rozwija oraz poszerza swoje taneczne horyzonty jeżdżąc na warsztaty oraz festiwale, gdzie trenuje pod okiem zarówno polskich, jak i...
Karolina Piekarska

Karolina Piekarska

Instruktor
Swoją przygode z tańcem zaczęła od nauki salsy kubańskiej i już wtedy wiedziała, że taniec to jej wielka pasja. Jednak gdy odkryła bachatę, to ona skradła jej serce. Pokochała ten styl. Uczęszczała na liczne warsztaty odbywające się w kraju i za granicą. Szkoliła się pod okiem najlepszych polskich instruktorów jak i zagranicznych gwiazd bachatowych. W...
Magdalena Kulaszewicz

Magdalena Kulaszewicz

Instruktor
Muzyka to – odkąd pamięta – jej drugie życie. Z zamiłowania do niej wzięło się wykształcenie muzyczne, zdobyte przed kolejnym, stricte zawodowym oraz przelotny flirt z tańcem towarzyskim. Przygodę z salsą rozpoczęła w 2015 roku. W Latin Studio prowadzi salsę kubańską w parach i salsę solo. Na zajęciach kieruje się zasadą, że to instruktor jest...
Natalia Kawa

Natalia Kawa

Instruktor
Zajęcia prowadzi: Natalia Kawa Od najmłodszych lat jest związana z tańcem, który jest dla niej nie tylko pasją, ale także sposobem na życie. Specjalizuje się w różnych technikach tańca takich jak: salsa, bachata, merengue, jazz dance, modern jazz, tap dance. W 2018 roku ukończyła dwuletni kurs instruktorski przy Mazowieckiem Instytucie Kultury w Warszawie o specjalizacji...