Coś o nas

Jesteś tu: Strona główna / Coś o nas

Centrum Tańca & Fitness Latin Studio

Centrum Tańca  & Fitness Latin Studio powstało w 2012 roku. Bodźcem do stworzenia szkoły była wielka miłość do tańca oraz kultury latynoskiej. Pasja i  zaangażowanie najpierw założyciela szkoły Łukasza Sakowicza, a później wszystkich instruktorów tworzących to miejsce, sprawiły, że białostoczanie również je pokochali.

Latin Studio to klimatyczne miejsce, w którym osoby w różnym wieku, każdego dnia mogą realizować swoje taneczne czy sportowe pasje. Usytuowana w samym centrum Białegostoku szkoła oferuje zajęcia taneczne w parach, solo, a także zajęcia fitness.

Konikiem Latin Studio od samego początku jest Salsa. Ten gorący taniec w parze, rodem z Kuby skradł serca instruktorów i tancerzy.  Dzięki temu miejscu kubańska otwartość i gorący temperament na stałe zagościły w Białymstoku.

Na parkietach Latin Studio skrzydła rozwiną też Ci, którzy dopiero stawiają pierwsze taneczne kroki. To dzięki zajęciom Tańca Użytkowego, przydającego się w życiu codziennym oraz na specjalnych okazjach. Dowodem na to jest zadowolenie dziesiątek par nowożeńców, którym nasi instruktorzy pomogli stworzyć wyjątkowy pierwszy taniec weselny.

Ale Latin Studio to przede wszystkim przyjacielska, rodzinna atmosfera. Nasza szkoła to nie tylko codzienne zajęcia, ale również weekendowe warsztaty z instruktorami z całej Polski, imprezy taneczne zarówno w szkole jak i w wielu białostockich lokalach czy wyjazdy i obozy integracyjne.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Coś dla każdego

Nauczamy różne grupy wiekowe a nasza oferta zaspokoi wymagania tych, którzy kochają zarówno taniec jak i decydujących się na zajęcia fitness.

Doskonała obsługa

Nasi trenerzy to profesjonaliści w każdym calu. Możecie liczyć na doskonałe podejście oraz wsparcie.

Zbieramy pozytywne opinie

Najlepszym dowodem na naszą wyjątkowość są pozytywne opinie naszych kursantów, za co oczywiście bardzo dziękujemy!

Co mówią o nas nasi Kursanci?

Jakość 97%
Zajęcia 96%
Obsługa 97%
Wsparcie 100%

Nasz zespół

Łukasz Sakowicz

Łukasz Sakowicz

Instruktor
Dyplomowany instruktor tańca sportowego. Taniec to jego największa życiowa pasja. Swoje pierwsze kroki stawiał już w wieku lat 6, w szkole tańca „Rytm". Ciekawski życia próbował jednak innych zainteresowań. Powrót w 2006 roku do formacji „Impuls" utwierdził go, że taniec to jest to, w czym chce się rozwijać. Jest dyplomowanym Instruktorem Tańca Sportowego.
Agata Sakowicz

Agata Sakowicz

Instruktor
Tańczy od najmłodszych lat. Wszystko zaczęło się jeszcze w szkole podstawowej, kiedy pierwsze, taneczne kroki stawiała w Tańcu Towarzyskim. W wieku 12 lat rozpoczęła swoją przygodę w Formacji ”Atom”- przygodę, która stała się sposobem na życie przez kolejną dekadę.
Kamil Zerrouki

Kamil Zerrouki

Instruktor
Kamil swoją przygodę z bachatą rozpoczął mieszkając w Warszawie, gdzie do dziś stara się nieustannie rozwijać.
Agnieszka Morko

Agnieszka Morko

Instruktor
Aga Morko – dyplomowana instruktorka tańca z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Abslowentka AWF im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Prowadzi warsztaty taneczne na terenie całej Polski oraz w innych krajach Europy (Czechy, Rumunia, Litwa, Austria). Równocześnie z budowaniem swojej kariery tanecznej pracowała jako trener fitness. Od prawie 3 lat prowadzi zajęcia fitness na trampolinach. Jest fanką zdrowego...
Paulina ‘Paola’ Szulborska

Paulina ‘Paola’ Szulborska

Instruktor
Paulina ‘Paola’ Szulborska, instruktor Salsation® Elite Tańcem interesowała się od dzieciństwa. Jako 6-latka dołączyła do białostockiej Akademii Tańca Szał, gdzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów trenowała między innymi hip-hop, crump, dancehall, newstyle, house, jazz przez 10 lat. Wraz z formacją taneczną zdobywała liczne trofea, w tym mistrzostwo Polski, trzecie miejsce na mistrzostwach Europy oraz szóste miejsce...
Paulina Polly Wróblewska

Paulina Polly Wróblewska

Instruktor-Choreograf-Tancerz
Pełna miłości do tańca instruktorka z wieloletnim stażem, spełniona młoda mama. Na pierwszą lekcje tańca trafiła do ogniska baletowego w wieku 6 lat. W szkole podstawowej miała okazje trenować taniec towarzyski. W 2005 roku rozpoczęła przygodę z formacjami grupowymi specjalizujacymi sie w hip hopie oraz choreografiach. Była członkiem formacji Fair Play oraz i8i. Indywidualnie trenuje...
Anna Kazimieruk

Anna Kazimieruk

Instruktor fitness & pilates; trener personalny z dietetyką sportową
Swoją energię staram się przekazać każdemu ćwiczącemu, mobilizując do dobrej dawki wysiłku. W treningach personalnych pomagam zrzucić zbędne kilogramy, ujędrnić i wymodelować sylwetkę, a także uzyskać dobre samopoczucie. Pasjonuje mnie człowiek, praca nad doskonaleniem każdego z nas jest dla  mnie wyzwaniem. Nie ograniczam się do ćwiczeń wzmacniających, wytrzymałościowych. Ciągle szukam innych metod mentalnej, świadomej pracy...
Aron Karczewski

Aron Karczewski

Instruktor
Swoją historię z tańcem rozpoczął w wieku 12 lat kiedy zaczął uczęszczać na zajęcia Locking i Breakdance. W pewnym momencie zetknął się z Zumbą i tam zaraziła go panująca energia i radość, a także wykorzystanie wielu stylów tańca. Od tej pory zaangażował się w tą formę tańca i fitness. Od 2016 roku występuje w formacji...