Ładowanie Wydarzenia
29
Styczeń

Zdrowy Kręgosłup – nowe grupy od stycznia 2019

29 stycznia 2019 godz.17:00 - 18:00
  • To event minęło.

Czy zdajesz sobie sprawę jak wiele mięśni w ciele wpływa na Twój kręgosłup? Czy zwracasz uwagę na to, w jaki sposób chodzisz, biegasz, siedzisz podczas pracy przy biurku czy chociażby nosisz zakupy?
Współczesna cywilizacja w znacznym stopniu upośledza naszą sprawność fizyczną. Tempo życia i nieustanne zaspokajanie potrzeb życiowych, obciąża nasz organizm fizycznie oraz psychicznie. Złe samopoczucie i spadek formy fizycznej jest wynikiem stresu. Dolegliwości bólowe kręgosłupa to współczesna choroba cywilizacyjna a najczęściej wynik naszego wieloletniego zaniedbania.
Zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP to praca nad ciałem jako całością, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. To myślący sposób poruszania się, nauka świadomych i prawidłowych wzorców ruchowych. Ćwiczenia zapewnią zrównoważony rozwój mięśni zarówno głębokich jak i globalnych, a stretching połączony z relaksem zmniejszą efekty stresu i uwolnią ciało od napięć. Nabycie i korzystanie z dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego jest dla nas bezcenne jest pierwszym warunkiem szczęścia.

Trening ten to jednocześnie profilaktyka i terapia bólów narządów ruchu. Składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń, z wykorzystaniem piłki rehabilitacyjnej oraz wielu technik terapeutycznych. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych.

Głównym ich kierunkiem jest odbudowa garnituru mięśniowego, który da stabilizacje i bezpieczeństwo kręgosłupowi.

Na zajęcia zaprasza: Agnieszka Kozioł

Wtorki – godz. 17:00 – nowa grupa startuje 29 stycznia 2019
Czwartki – godz. 17:00 – nowa grupa startuje 31 stycznia 2019

Zajęcia trwają 60 min

UWAGA! W każdej z grup liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zapisów.

—————————————–
Obowiązkowa zmiana obuwia na miękkie sportowe
Obowiązkowy ręcznik podczas ćwiczeń
——————————————————-
ZAPISY: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676
Tel. 606 742 007
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ !

Szczegóły