Ładowanie Wydarzenia
04
Lipiec

Salsa Solo – Nowy, wakacyjny kurs od podstaw (kobiety solo)

4 lipca godz.18:00 - 18 lipca godz.19:00
  • To event minęło.
Spędź wakacje w latynoskim stylu ‼️
🏖️💃🏼🔥
Salsa Solo (Ladies Styling) to idealne zajęcia dla kobiet kochających gorące latynoskie klimaty oraz chcących pracować nad swoją gracją i techniką tańca! Poczuj się kobieco, daj się ponieść karaibskiej energii! 😉
START:
Poniedziałek 4 Lipiec o godz. 18:00 – gr. poczatkująca
Któż z Was nie kocha gorących latynoskich rytmów? Energicznej Salsy, która sprawia, że nogi same rwą się do tańca, a buzia nie przestaje się uśmiechać? Duża dawka endorfin gwarantowana!
Na zajęciach Salsa Solo kładziemy nacisk na rozwój świadomości ciała oraz pracę wszystkich Waszych kobiecych atrybutów – klatki piersiowej, bioder oraz rąk. Postaramy się, by Twoje ruchy emanowały kobiecością, były pełne gracji i elegancji. Ale co najważniejsze! Abyś poczuła się swobodnie na parkiecie, zyskała większą świadomość swojego ciała i pewność siebie.
Salsa Solo to świetna okazja aby rozwinąć ekspresję i zmysłowość w tańcu, nauczyć się jak eksponować kobiecy wdzięk i energię. Zajęcia te, to fuzja Salsy Kubańskiej z innymi rodzajami tańca. Wspólnie popracujemy nad elementami wzbogacającymi ruch oraz nad gibkością ciała.
Trening rozpoczyna się intensywną rozgrzewką całego ciała. Kolejnym istotnym elementem są ćwiczenia usprawniające sylwetkę, izolację poszczególnych części ciała oraz koordynację ruchową. Dodatkowo zajęcia obejmują proste ćwiczenia rytmiczne, naukę podstawowych kroków oraz figur. Całości dopełniają przyjemne choreografie Salsy, gdzie błyszczeć ma przede wszystkim kobieta.
Oprócz tego, kurs tańca Salsa Solo to doskonałe uzupełnienie zajęć w parach. Jeśli tańczysz salsę lub inny styl taneczny w parze, zajęcia solowe pomogą Ci się doskonalić. Proste ruchy, tricki, a przede wszystkim swoboda sprawią, że będziesz jeszcze lepiej prezentować się w tańcu z partnerem (Ladies Styling).
Co najważniejsze! Te wakacyjne zajęcia, to przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy, muzyki i uśmiechu, który podczas tych zajęć jest obowiązkowy! 😉 To wszystko do latynoskich utworów muzycznych, zarówno w oryginalnej – kubańskiej – aranżacji, jak i bardziej pop-owej odmianie.
Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Salsą, zapraszamy do grup początkujących. Pomoże to poznać technikę tańca od podstaw. Jeśli nie jesteś pewna, które zajęcia są dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy! 😉
——————————————————
UWAGA! W każdej z grup liczba miejsc jest OGRANICZONA. Liczy się kolejność zapisów.
——————————————————
Zajęcia poprowadzi: Anastasia Barabash
START:
Poniedziałek 4.07.22 o godz. 18:00 – gr. poczatkująca
——————————————————
Zajęcia trwają 60 min
Obowiązkowa zmiana obuwia na miękkie sportowe
——————————————————
ZAPISY: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676
www.latinstudio.pl
https://www.facebook.com/LatinStudioBialystok/
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Szczegóły

Start: 4 lipca godz.18:00
Koniec: 18 lipca godz.19:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Miejsce: Latin Studio Centrum Tańca & Fitness
Adres: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 B lok. 4
Białystok, podlaskie 15-097 Polska

+ Google Map
Telefon: +48 726 390 676

Organizator

Organizer Name: Centrum Tańca i Fitness Latin Studio
Telefon: 606742007
Email:
Strona internetowa: www.latinstudio.pl