Ładowanie Wydarzenia
18
Listopad

Mambo w parach z Natalią – kurs od podstaw !!!

18 listopada godz.20:00 - 21:00
  • To event minęło.
Nowy kurs tańca w parach zupełnie od podstaw!
(Nie musisz mieć swojej pary by się zapisać)
——————————————————
Salsa NY- styl tańca, który rozpala zmysły. Nazywany również Mambo. Charakteryzuje się bardzo szybkimi i efektownymi figurami. W mambo kroki to nie wszystko. Liczy się również płynny, kontrolowany i elegancki ruch ciała. Na zajęciach poznasz nazewnictwo kroków mambowych. Nauczysz się jak poruszać ciałem, aby twoje bodymovement było prawidłowe. Poznasz szybką pracę stóp. Rozwiniesz koordynację a także pamięć ruchową. A przy tym wszystkim będziesz się wspaniale bawić.
START:
Piątek – 18 listopada o godz. 20:00 – gr. poczatkująca
Któż z Was nie kocha gorących latynoskich rytmów? Energicznej Salsy, która sprawia, że nogi same rwą się do tańca, a buzia nie przestaje się uśmiechać? Duża dawka endorfin gwarantowana!
——————————————————
UWAGA! W każdej z grup liczba miejsc jest OGRANICZONA. Liczy się kolejność zapisów.
——————————————————
Zajęcia prowadzi: Natalia Kawa
Od najmłodszych lat jest związana z tańcem, który jest dla niej nie tylko pasją, ale także sposobem na życie. Specjalizuje się w różnych technikach tańca takich jak: salsa, bachata, merengue, jazz dance, modern jazz, tap dance.
W 2018 roku ukończyła dwuletni kurs instruktorski przy Mazowieckiem Instytucie Kultury w Warszawie o specjalizacji taniec jazzowy.
Jako tancerka wielostylowa, oprócz codziennych treningów bierze udział w Krajowych i Międzynarodowych zawodach tanecznych. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Do jej sukcesów należą m.in. Mistrzostwo Europy w salsa shine duo, II Wicemistrzostwo Europy w kategorii Caribbean show solo i salsa shine duo. Jest Mistrzynią Polski w kategorii salsa solo, bachata solo, salsa shine duo i Wicemistrzynią Polski w kategorii Salsa Pary i Caribbean show solo.
Na co dzień oprócz realizowania pasji jako tancerka jest instruktorem, trenerem i choreografem. Praca z innymi daje jej wiele radości i motywacji do dalszego rozwoju.
Współpracuje z różnymi szkołami tanecznymi w Polsce, prowadząc warsztaty, zajęcia taneczne a także tworząc choreografie, które można zobaczyć na wielu festiwalach czy zawodach tanecznych.
Stworzyła także kobiecą grupę choreograficzną Mambonitas we Wrocławiu, w której realizuje się jako trener i choreograf.
Jest organizatorką warszawskiego festiwalu Mambito.
Jest pełna pozytywnej energii. Zaraża pasją innych a uśmiech nie znika z jej twarzy. Poprostu kobieta petarda.
——————————————————
START:
Piątek 18.11.22r. o godz. 20:00 – gr. poczatkująca
——————————————————
Zajęcia trwają 60 min
Obowiązkowa zmiana obuwia na miękkie sportowe
——————————————————
ZAPISY: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676 / Messenger
www.latinstudio.pl
https://www.facebook.com/LatinStudioBialystok/
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
Każdy Krok Ma Znaczenie ‼️

Szczegóły

Data: 18 listopada
Czas: 20:00 - 21:00
Wydarzenie Category: