Ładowanie Wydarzenia
08
Wrzesień

Bachata Solo – tylko dla Kobiet – Zapisy trwają!

8 września 2021 godz.20:00 - 21:00
  • To event minęło.
Bachata Solo (Ladies Styling)

Bachata Solo- Nowy Kurs!

Czym jest Bachata?

Bachata to zmysłowy, dominikański taniec w parze, który na całym świecie robi prawdziwą furorę. Jego symbolem rozpoznawczym jest bliskość i namiętność pomiędzy partnerami oraz olbrzymia rola partnerki, która czaruje partnera swoim ciałem i ruchami. Na zajęciach Bachata Solo kładziemy nacisk na rozwój świadomości ciała oraz pracę wszystkich Waszych kobiecych atrybutów – klatki piersiowej, bioder oraz rąk. Postaramy się, by Twoje ruchy emanowały kobiecością, były pełne gracji i elegancji. Ale co najważniejsze! Abyś poczuła się swobodnie na parkiecie, zyskała większą świadomość swojego ciała i pewność siebie.

Bachata Solo to świetna okazja aby rozwinąć ekspresję i zmysłowość w tańcu, nauczyć się jak eksponować kobiecy wdzięk i energię. Wspólnie popracujemy nad elementami wzbogacającymi ruch oraz nad gibkością ciała.

Ladies Styling

Oprócz tego, kurs tańca Bachata Solo to doskonałe uzupełnienie zajęć w parach. Jeśli tańczysz bachatę lub inny styl taneczny w parze, zajęcia solowe pomogą Ci się doskonalić. Proste ruchy, tricki, a przede wszystkim swoboda sprawią, że będziesz jeszcze lepiej prezentować się w tańcu z partnerem (Ladies Styling).

Co najważniejsze! Te zajęcia to przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy, muzyki i uśmiechu, który podczas zajęć jest obowiązkowy! 😉 To wszystko do latynoskich utworów muzycznych, zarówno w oryginalnej – dominikańskiej – aranżacji, jak i bardziej pop-owej odmianie.

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Bachatą, zapraszamy do grup początkujących. Pomoże to poznać technikę tańca od podstaw. Jeśli nie jesteś pewna, które zajęcia są dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy! 😉

Weź udział w wydarzeniu na Facebooku i bądź na bieżąco! https://www.facebook.com/events/2192083767757633/

Przebieg treningu

Trening rozpoczyna się intensywną rozgrzewką całego ciała. Kolejnym istotnym elementem są ćwiczenia usprawniające sylwetkę, izolację poszczególnych części ciała oraz koordynację ruchową. Dodatkowo zajęcia obejmują proste ćwiczenia rytmiczne, naukę podstawowych kroków oraz figur. Całości dopełniają przyjemne choreografie Bachaty, gdzie błyszczeć ma przede wszystkim kobieta.

Szczegóły

Zajęcia prowadzi Dominika Drywulska

START: 8 września 2021

Środy godz. 20.00  – grupa podstawowa 

UWAGA! W każdej z grup liczba miejsc jest OGRANICZONA. Liczy się kolejność zapisów.

Zajęcia trwają 60 min
Obowiązkowa zmiana obuwia na miękkie sportowe

Zapisy

E-mail: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676
Tel. 606 742 007

Pamiętaj! Kolejność zapisów rezerwuje miejsce w grupie. Ilość miejsc jest OGRANICZONA.

Miejsce

Miejsce: Latin Studio Centrum Tańca & Fitness
Adres: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 B lok. 4
Białystok, podlaskie 15-097 Polska

+ Google Map
Telefon: +48 726 390 676

Organizator

Organizer Name: Centrum Tańca i Fitness Latin Studio
Telefon: 606742007
Email:
Strona internetowa: www.latinstudio.pl