Zumba

ZUMBA

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Świat oszalał na jej punkcie. Ty też daj się ponieść tej energii! 😉

Zumba to innowacyjny systemem zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberto “Beto” Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku, który zapomniał płyt na zajęcia fitness i po prostu wziął z samochodu swoją ulubioną muzykę latynoską. Całe zajęcia improwizował i porwał do zabawy wszystkich swoich uczniów. Od tego czasu Zumba robi furorę na parkietach całego świata.

Zumba to zajęcia, na których poprzez świetną zabawę kształtuje się sylwetkę i poprawia kondycję i spala kalorie. Jednak Zumba jest przede wszystkim doskonałą odskocznią od codziennych spraw i najlepszą poprawą nastroju. Napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo po zajęciach.

Zumba to bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele, wiele innych. Proste kroki taneczne, przyjemne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę najlepszej imprezy i totalnie porywają do zabawy. Podczas zajęć instruktor pokazuje uczestnikom ruchy, a następnie łączy je w krótką, współgrającą z muzyką choreografię. Co ważne, na zajęcia może przyjść każdy, niezależnie od wieku, płci, czy zdolności ruchowych.

Kurs tańca nie ma określonego czasu. Dążymy do tego, by uczestnicy zyskali świadomość swojego ciała i ruchu, poprawili kondycję, a przy tym świetnie się bawili.

Te zajęcia to przede wszystkim mnóstwo dobrej energii, muzyki i uśmiechu, który jest obowiązkowy!;) To wszystko do latynoskich utworów muzycznych, zarówno w oryginalnej – kubańskiej – aranżacji, jak i bardziej pop-owej odmianie.

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Salsą, zapraszamy do grup początkujących. Pomoże to poznać technikę tańca od podstaw. Jeśli nie jesteś pewna, które zajęcia są dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy!;)

Zumbę porównać można do rewelacyjnej imprezy z motywującą muzyką, na której stracisz mnóstwo kalorii. Zajęcia idealne dla każdego, bez względu na wiek czy płeć.

Korzyści:

– kształtowanie sylwetki i spalanie tkanki tłuszczowej,

– poprawa kondycji organizmu i sprawności fizycznej,

– ujędrnienie ciała i sylwetki,

– poprawa samopoczucia.

—————————————–

Na zajęcia zaprasza: Aaron Karczewski

Zajęcia odbywają się:

UWAGA! ZAJĘCIA WSTRZYMANE.

ZAPRASZAMY DO GRUP SALSATION W CZWARTKI O 19:00 ORAZ NIEDZIELE O 19:30

Zajęcia trwają 60 min

UWAGA! W każdej z grup liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zapisów.

—————————————–
Obowiązkowa zmiana obuwia na miękkie sportowe
——————————————————-
ZAPISY: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676
Tel. 606 742 007
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ