Zdrowy kręgosłup

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Profilaktyka i terapia bólów narządów ruchu w Białymstoku

Czy zdajesz sobie sprawę jak wiele mięśni w ciele wpływa na Twój zdrowy kręgosłup? Czy zwracasz uwagę na to, w jaki sposób: chodzisz, biegasz, siedzisz podczas pracy przy biurku lub nosisz zakupy?

Współczesna cywilizacja w znacznym stopniu upośledza naszą sprawność fizyczną. Tempo życia obciąża nasz organizm fizycznie oraz psychicznie. Złe samopoczucie i spadek formy jest wynikiem stresu. Dolegliwości bólowe kręgosłupa to współczesna choroba cywilizacyjna, a najczęściej wynik naszego wieloletniego zaniedbania.

Zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP to praca nad ciałem jako całością, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Oprócz ćwiczeń fizycznych to także zmiana sposobu myślenia i świadomości podczas poruszania się. Zajęcia pomagają złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków.
Trening ma na celu zwiększenie sprężystości kręgosłupa oraz wzmocnienie wszystkich najważniejszych partii mięśni:  zarówno głębokich jak i globalnych, a stretching połączony z relaksem zmniejszą efekty stresu i uwolnią ciało od napięć. Regularny udział w zajęciach Zdrowy Kręgosłup pomaga wyeliminować ból lub dyskomfort pleców, a także zapobiec ich pogłębianiu. Co istotne, zajęcia nie są formą rehabilitacji, a ćwiczeniami profilaktyki schorzeń kręgosłupa i aparatu ruchu, przy założeniu, że lepiej zapobiegać niż leczyć.
Ćwiczenia z wykwalifikowany instruktorem zapewnią nie tylko korzyści fizyczne. Wpłyną także na dobre samopoczucie, które jest pierwszym warunkiem szczęścia! Podczas treningu wykorzystywane są piłki i maty. Zajęcia są doskonałą formą relaksu po ciężkim dniu. Bowiem ćwiczenia powinny być wykonywane powoli, z dużą dokładnością i przy maksymalnym udziale zrównoważonego oddechu.

Zdrowy Kręgosłup to zajęcia dobre dla każdego, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Szczególnie polecane osobom, które mają siedzący tryb pracy, dawno nie uprawiały sportu, odczuwają dolegliwości w układzie ruchu.

Jeśli nie wiesz czy te zajęcia są dla Ciebie, dawno nie uczestniczyłeś/aś w żadnych zajęciach ruchowych lub zastanawiasz się czy Twoje dolegliwości można zminimalizować za pomocą treningów – skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy!

Na zajęcia zaprasza: Amira

Zajęcia odbywają się:

Poniedziałki i Środy – godz. 17:00 

W KAŻDEJ CHWILI DOŁĄCZ DO GRUPY!

Zajęcia trwają 60 min

UWAGA! W każdej z grup liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zapisów.

—————————————–
Obowiązkowa zmiana obuwia na miękkie sportowe
Obowiązkowy ręcznik podczas ćwiczeń
——————————————————-
ZAPISY: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676
Tel. 606 742 007
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ !