Taniec Użytkowy

 

TANIEC UŻYTKOWY

Jeśli obawiasz się zbliżającego wesela, masz ważną imprezę, boisz się deptania po nogach, a może po prostu chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę na parkiecie – TEN KURS JEST DLA CIEBIE!

To kurs idealny dla osób, które chcą szybko, skutecznie i w przyjemny sposób nauczyć się tańca w parze. Tu liczy się przede wszystkim naturalność i  uniwersalność tańca. Chcemy byś czuł/a się swobodnie na parkiecie, na każdej imprezie, na której przyjdzie Ci zatańczyć. Tu bardziej od techniki liczy się luz i prostota.

Kurs Tańca Użytkowego w Latin Studio trwa 4 tygodnie. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Na co stawiamy? Jednym z najważniejszych elementów kursu jest nauka rytmu. Proste ćwiczenia sprawią, że odnajdziesz się w każdej piosence, szybkiej i wolnej, skocznej i romantycznej. Kolejnym elementem jest swobodny taniec w parze. Pokażemy Ci jak wygodnie trzymać ramę, jak prowadzić partnerkę lub jak dać się prowadzić partnerowi. Od tej pory nie będziecie sobie przeszkadzać, koniec z deptaniem po palcach.

Bierzesz ślub? Przed Tobą wesele i pierwszy taniec, a do tego całonocne tańce z wszystkimi gośćmi? Pomożemy! Ten kurs tańca użytkowe jest bardzo pomocny także dla przyszłych par młodych.

To wszystko to najbardziej znanych i lubianych utworów – polskich i zagranicznych. Zarówno klasyków, jak i hitów granych na każdej udanej imprezie z gatunków: pop, soul, a nawet disco – polo. Ale te zajęcia to przede wszystkim mnóstwo dobrej energii, muzyki i uśmiechu, który jest obowiązkowy! 😉

Kurs Tańca Użytkowego jest doskonałym wstępem do dalszej przygody z tańcem. Jeśli chcesz poznać inne style taneczne, ale nie wiesz czy sobie poradzisz, to najlepszy sposób, by oswoić się z partnerem i parkietem. Nie masz swojej partnerki/partnera ? Nic nie szkodzi. Postaramy się dobrać Ci parę. Pamiętaj! Każdy chce świetnie tańczyć !

To kurs dla każdego! W różnym wieku, a także z różnymi umiejętnościami!

Zostań królem parkietu!

——————————————————-

Na zajęcia zaprasza: Łukasz Sakowicz

NOWE KURSY:

Kliknij w link i sprawdź nadchodzące nowe kursy w Latin Studio

➡️Pierwsze zajęcia od podstaw i dostępne dla nowych kursantów‼️
➡️Masz zaległe zajęcia z Tańca Użytkowego  Kontynuuj naukę na kolejnych lekcjach (byłeś na zajęciach nr 1 i 2. Przyjdź na zajęcia nr 3). Chcesz powtórzyć zajęcia nr 1  Żaden problem‼️ Możesz oczywiście powtórzyć materiał i przyjść wcześniej

——————————————————-

Zapisz się telefonicznie ! (ilość miejsc ograniczona)

Kurs trwa 4 tygodnie

Zajęcia trwają 60 min

Nie trzeba mieć swojego partnera by przyjść na kurs tańca! 

UWAGA! W każdej z grup liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zapisów.

Obowiązkowa zmiana obuwia na miękkie sportowe
——————————————————-
ZAPISY: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676
Tel. 606 742 007
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ !