Salsation®

SALSATION®

Salsation – Kurs Tańca solo w Białymstoku. Szkoła tańca dla dorosłych.

Salsation to najszybciej rozwijający się program dance & fitness w Europie! Idealne połączenie tańca i fitnessu! Program doskonały dla każdego, kto kocha ruch i wysiłek – to wszystko przy dobrej i energetycznej muzyce! A może chcesz schudnąć? Nie ma przyjemniejszego sposobu!;) Jeszcze żaden program nie wzbudził tak wielkiego zainteresowania, w tak KRÓTKIM CZASIE!

Salsation® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało. Dlatego są to zajęcia idealne dla osób, które chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramów, poprawić kondycję i ujędrnić ciało. Wcale nie musisz spędzać samotnych godzin na siłowni! Możemy tańczyć, ćwiczyć i  bawić doskonale się jednocześnie!

Jednym z podstawowych elementów są izolacje warm – up oraz nauka bazowych kroków prostych choreografii pokazywanych przez instruktora. Dodatkowo dzięki Salsation® można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę.

Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Jak wyglądają zajęcia?  Zaczynają się od kompleksowej rozgrzewki, czyli izolacji ciała oraz ruchów dynamicznych. Gdy ciało jest już idealnie przygotowane – zaczynamy tańczyć! Podczas głównej części zajęć pojawia się kilka tanecznych choreografii, każda ułożona do konkretnego utworu, każda zawierająca elementy treningu funkcjonalnego, każda prowadzona w przyjemny i zabawowy sposób. Na szczęście, nie pamięć do choreografii jest tu najważniejsza, a jakość ćwiczeń. Na każdych zajęciach instruktor uczy poprawności wykonania poszczególnych ruchów i kroków, a także tłumaczy sens choreografii -wszystko w zależności od potrzeb grupy. Zajęcia kończą się częścią relaksacyjną „cool-down”.

Te zajęcia to przede wszystkim mnóstwo dobrej energii, muzyki i uśmiechu, który jest obowiązkowy!;) To wszystko do lubianych, pełnych energii utworów muzycznych.

Jeśli nie jesteś pewna, które zajęcia są dla Ciebie, masz problemy zdrowotne i nie wiesz czy sobie poradzisz – skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy!;)

——————————————————-

Na zajęcia zaprasza: Agnieszka Chwiedosik
NOWE KURSY:
REGULARNE ZAJECIA:

Niedziela – 18:00

Czwartek – 19:00

——————————————————-
ZOBACZ VIDEO TUTAJ:
https://www.youtube.com/watch?v=MkCgvzA6yn4 
https://www.facebook.com/LatinStudioBialystok/videos/1914160322001762/
 
To kurs dla każdego! W różnym wieku, a także z różnymi umiejętnościami!
Zajęcia 2 x w tygodniu
——————————————————-
ZAPISY: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 606742007
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ !