Salsa Solo

Salsa Solo

Salsa Solo (Ladies Styling) to idealne zajęcia dla kobiet kochających gorące latynoskie klimaty oraz chcących pracować nad swoją gracją i techniką tańca! Poczuj się kobieco, daj się ponieść karaibskiej energii! 😉

Któż z Was nie kocha gorących latynoskich rytmów? Energicznej Salsy, która sprawia, że nogi same rwą się do tańca, a buzia nie przestaje się uśmiechać? Duża dawka endorfin gwarantowana!

Na zajęciach Salsa Solo kładziemy nacisk na rozwój świadomości ciała oraz pracę wszystkich Waszych kobiecych atrybutów – klatki piersiowej, bioder oraz rąk. Postaramy się, by Twoje ruchy emanowały kobiecością, były pełne gracji i elegancji. Ale co najważniejsze! Abyś poczuła się swobodnie na parkiecie, zyskała większą świadomość swojego ciała i pewność siebie.

Salsa Solo to świetna okazja aby rozwinąć ekspresję i zmysłowość w tańcu, nauczyć się jak eksponować kobiecy wdzięk i energię. Zajęcia te, to fuzja Salsy Kubańskiej z innymi rodzajami tańca – na przykład Salsą Los Angeles, Flamenco, Cha-Cha czy Jazz. Wspólnie popracujemy nad elementami wzbogacającymi ruch oraz nad gibkością ciała.

Trening rozpoczyna się intensywną rozgrzewką całego ciała. Kolejnym istotnym elementem są ćwiczenia usprawniające sylwetkę, izolację poszczególnych części ciała oraz koordynację ruchową. Dodatkowo zajęcia obejmują proste ćwiczenia rytmiczne, naukę podstawowych kroków oraz figur. Całości dopełniają przyjemne choreografie Salsy, gdzie błyszczeć ma przede wszystkim kobieta.

Oprócz tego, kurs tańca Salsa Solo to doskonałe uzupełnienie zajęć w parach. Jeśli tańczysz salsę lub inny styl taneczny w parze, zajęcia solowe pomogą Ci się doskonalić. Proste ruchy, tricki, a przede wszystkim swoboda sprawią, że będziesz jeszcze lepiej prezentować się w tańcu z partnerem (Ladies Styling).

Co najważniejsze! Te zajęcia to przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy, muzyki i uśmiechu, który podczas tych zajęć jest obowiązkowy! 😉 To wszystko do latynoskich utworów muzycznych, zarówno w oryginalnej – kubańskiej – aranżacji, jak i bardziej pop-owej odmianie.

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Salsą, zapraszamy do grup początkujących. Pomoże to poznać technikę tańca od podstaw. Jeśli nie jesteś pewna, które zajęcia są dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy!;)

 

Zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz

NOWE KURSY:

Kliknij w link i sprawdź nadchodzące nowe kursy w Latin Studio

REGULARNE ZAJĘCIA:

Poniedziałki 18:00 – grupa średniozaawansowana S1

Poniedziałki 19:00 – grupa podstawowa P2

UWAGA!

Zajęcia trwają 60 min

UWAGA! W każdej z grup liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zapisów.

Obowiązkowa zmiana obuwia na miękkie sportowe
——————————————————-
ZAPISY: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676
606 742 007
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ !