Pierwszy Taniec

Pierwszy Taniec

Najczęściej wybierane przez przyszłe Młode Pary są zajęcia indywidualne.

To najszybsza i najbardziej komfortowa forma nauki. Indywidualny i elastyczny sposób nauki, pozwala dostosować program zajęć do potrzeb i możliwości ruchowych Nowożeńców. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Nasi instruktorzy pomogą Wam wybrać rodzaj tańca, biorąc pod uwagę wiele czynników (charakter i miejsce wesela, Wasze predyspozycje taneczne).

Na pierwszych zajęciach instruktor ustali z Wami czas jaki jest Wam potrzebny do osiągnięcia zamierzonego efektu.

W razie potrzeby instruktor pomoże w doborze muzyki na pierwszy taniec.

Chcesz po prostu dobrze się czuć w tańcu i pewnie stąpać po parkiecie nie denerwując się, że pomylisz się w krokach – nauczymy Cię jak zatańczyć nie tylko Pierwszy Taniec, ale jak dobrze prowadzić w tańcu i pewnie się czuć podczas całej zabawy weselnej. Pewnie i elegancko zatańczysz z każdym gościem 🙂

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chętnie realizujemy innowacyjne pomysły. Bądź kreatywny i uczyń swój Pierwszy Taniec niezapomnianym. Wybierz tradycyjne style lub najbardziej szalone: Walc, Salsa, Bachata, Jezz, Tango lub każdy inny o którym marzysz!

Przy tej formie nauki terminy dostosowane są pod możliwości czasowe przyszłych Par Młodych, jak również częstotliwość i ilość spotkań. Wśród tych wszystkich atutów oferujemy również atrakcyjne i konkurencyjne ceny zajęć indywidualnych.

POLECAMY WAM NASZ REGULARNY KURS TAŃCA UŻYTKOWEGO !

NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNY KURS DLA WSZYSTKICH PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO WESELA!

 

——————————————————-
ZAPISY: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676 – recepcja
Tel. 606 742 007 – Łukasz – instruktor
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ !