High Heels

HIGH HEELS:

High Heels Class to kurs tańca dedykowany kobietom niebojącym się wyzwań!

Każda kobieta ma w sobie grację, każda jest przebojowa, każda chce się czuć pięknie i wyglądać olśniewająco! Czasami jednak musimy sobie o tym przypomnieć, by nabrać pewności siebie! High Heels Class na pewno Wam w tym pomoże! Bez względu na to, czy na obcasach chodzisz na co dzień, czy dopiero chcesz się nauczyć w nich poruszać – nasze zajęcia są dla Ciebie!

To niezwykły kurs tańca, który ma na celu pracę nad ruchem, pewnością siebie i przede wszystkim swobodnym poruszaniu się na obcasach. Muzyka, proste i niezwykle kobiece choreografie oraz luźna atmosfera na pewno w tym pomogą. Pamiętaj, że godzinne zajęcia taneczne to także porządny trening dla Twojego ciała. To doskonała alternatywa, jeśli chcesz popracować nad swoją kondycją oraz sylwetką, a nie koniecznie lubisz intensywny trening siłowy.

Trening rozpoczyna się od rozgrzewki i kilku nowych tricków, będących podpowiedzią, jak poprawić równowagę na wysokich obcasach oraz koordynację ruchową. Każde zajęcia to także prosta, ale niezwykle kobieca i przyjemna choreografia, do najbardziej znanych i lubianych utworów muzycznych. Zobaczysz jak szybko okaże się, że przetańczenie całej godziny na obcasach to dla Ciebie pestka!

Jeśli rzadko chodzisz na wysokim obcasie, a szpilki kojarzą Ci się z bólem i uporczywym łapaniem równowagi lub po prostu boisz się, że nie podołasz – daj sobie czas! Zacznij na płaskiej podeszwie, a buty na obcasie weź ze sobą na zmianę – zaczniemy “małymi kroczkami”. Praktyka sprawi, że poczujesz się swobodnie i powoli obudzisz w sobie kobiecość. Kto wie? Może pokochasz wysokie obcasy!;)

Podaruj sobie tę jedną godzinę w tygodniu i dołącz do naszej „babskiej bandy” na szpilkach. Poczuj się jak na scenie!

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem na wysokich obcasach, zapraszamy do grup początkujących. Pomoże to poznać technikę tańca od podstaw. Jeśli nie jesteś pewna, które zajęcia są dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy! 😉

Zajęcia prowadzi: Agnieszka Morko

Zajęcia odbywają się:

Czwartki o godz. 18:00 – Nowe zajęcia od “0” zaczynają się 31 stycznia 2019

——————————————————-
ZAPISY: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676
Tel. 606 742 007
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ !