Bachata Solo

BACHATA SOLO

Bachata Solo (Ladies Styling) to idealne zajęcia dla kobiet kochających latynoskie klimaty oraz chcących pracować nad swoją gracją i techniką tańca! Poczuj się kobieco, daj się ponieść dominikańskiej energii! 😉

Któż z Was nie kocha gorących latynoskich rytmów? Do tego każda z nas ma w sobie subtelność, romantyzm i oczywiście sexapil! To wszystko składa się na jedno słowo – Bachata! To ona sprawia, że nogi same rwą się do tańca, a buzia nie przestaje się uśmiechać. Duża dawka endorfin gwarantowana!

Bachata to zmysłowy, dominikański taniec w parze, który na całym świecie robi prawdziwą furorę. Jego symbolem rozpoznawczym jest bliskość i namiętność pomiędzy partnerami oraz olbrzymia rola partnerki, która czaruje partnera swoim ciałem i ruchami. Na zajęciach Bachata Solo kładziemy nacisk na rozwój świadomości ciała oraz pracę wszystkich Waszych kobiecych atrybutów – klatki piersiowej, bioder oraz rąk. Postaramy się, by Twoje ruchy emanowały kobiecością, były pełne gracji i elegancji. Ale co najważniejsze! Abyś poczuła się swobodnie na parkiecie, zyskała większą świadomość swojego ciała i pewność siebie.

Bachata Solo to świetna okazja aby rozwinąć ekspresję i zmysłowość w tańcu, nauczyć się jak eksponować kobiecy wdzięk i energię. Wspólnie popracujemy nad elementami wzbogacającymi ruch oraz nad gibkością ciała.

Trening rozpoczyna się intensywną rozgrzewką całego ciała. Kolejnym istotnym elementem są ćwiczenia usprawniające sylwetkę, izolację poszczególnych części ciała oraz koordynację ruchową. Dodatkowo zajęcia obejmują proste ćwiczenia rytmiczne, naukę podstawowych kroków oraz figur. Całości dopełniają przyjemne choreografie Bachaty, gdzie błyszczeć ma przede wszystkim kobieta.

Oprócz tego, kurs tańca Bachata Solo to doskonałe uzupełnienie zajęć w parach. Jeśli tańczysz bachatę lub inny styl taneczny w parze, zajęcia solowe pomogą Ci się doskonalić. Proste ruchy, tricki, a przede wszystkim swoboda sprawią, że będziesz jeszcze lepiej prezentować się w tańcu z partnerem (Ladies Styling).

Co najważniejsze! Te zajęcia to przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy, muzyki i uśmiechu, który podczas zajęć jest obowiązkowy!;) To wszystko do latynoskich utworów muzycznych, zarówno w oryginalnej – dominikańskiej – aranżacji, jak i bardziej pop-owej odmianie.

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Bachatą, zapraszamy do grup początkujących. Pomoże to poznać technikę tańca od podstaw. Jeśli nie jesteś pewna, które zajęcia są dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy!;)

Zajęcia prowadzą: Anastazja Barabash i Natalia Kawa

NOWE KURSY:

Kliknij w link i sprawdź nadchodzące nowe kursy w Latin Studio

REGULARNE ZAJĘCIA:

Niedziela godz. 15:00 (Nastia) – grupa podstawowa 

Czwartek godz. 18:00 (Nastia) – grupa podstawowa 

Piątki godz. 17.00 (Natalia) – grupa średniozaawansowana

Zajęcia trwają 60 min

UWAGA! W każdej z grup liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zapisów.

Obowiązkowa zmiana obuwia na miękkie sportowe
——————————————————-
ZAPISY: biuro.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676
www.latinstudio.pl
https://www.facebook.com/LatinStudioBialystok/
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ !