Koncert Jose Torres “Podróż sentymentalna” w Białymstoku

Sentymentalna podróż po wielu zakątkach świata, wspomnienia i radość kubańskiego życia, a przy tym przepiękne dźwięki wydobywane ze strun gitary, wprowadzające w melancholijny nastrój. Esperanto Cafe oraz Centrum tańca i fitness Latin Studio zaprasza na niepowtarzalny koncert kubańskiego wirtuoza instrumentów perkusyjnych José Torres’a.
“Podróż sentymentalna”. W piosenkach, które zaśpiewa Jose Torres, akompaniując sobie na gitarze, można będzie odnaleźć radość z życia w Polsce, ale i tęsknotę za rodzinną Kubą, której przez panujący tam system totalitarny, artysta nie może zobaczyć już od ponad trzydziestu lat.

José Torres jest Założycielem pierwszej w Polsce orkiestry salsowej “Jose Torres y Salsa Tropical”. Występując od ponad 25 lat na polskiej scenie muzycznej współpracował z wieloma gwiazdami estrady m.in. Marylą Rodowicz, Kayah, Ewą Bem, Urszulą, Maanam-em, Ryszardem Rynkowskim, Stanisławem Soyką, Grzegorzem Ciechowskim, Raz Dwa Trzy, Mietkiem Szcześniakiem, Blue Cafe i wieloma innymi. Koncertował i nagrywał również z czołówką muzyków jazzowych: Tomaszem Stańko, Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną, Leszkiem Możdżerem. O Jego życiu powstała już książka “Salsa na wolności”, film dokumentalny “Moja Kuba, moja Polska”oraz reportaż w ramach nadawanego w TVN cyklu “Taka miłość się nie zdarza”.

——————————————————-
Po koncercie noc pełna tańców i kubańskiej muzyki. Nie zabraknie również animacji i nauki tańca dla poczatkujących.

Start: 20:00
Cena: 30zł
Bilety do nabycia w Centrum Tańca i Fitness Latin Studio
ul. Skłodowskiej 14b lok. 4
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!