Dzień kobiet z Pauliną Suską i jej Ladies Styling !

Ladies!
Zapraszamy na warsztaty stylingowe zmysłowej Bachaty, Salsy Solo a także Sexy Dance dla zupełnie początkujących tancerek 🙂 Poprowadzi je dla Was zjawiskowa – Paulina Suska.
Warsztaty skierowane są do Pań, chcących rozwinąć kobiecą stronę latynoskich stylów tanecznych.

10 marca 2018
——————————————————-
GRAFIK ZAJĘĆ:
11:30 – Sexy Dance – poziom podstawowy (60 min)
12:40 – Bachata Styling – poziom średniozaawansowany (90 min)
14:20 – Salsa Styling – poziom średniozaawansowany (90 min)
——————————————————-
Sexy dance – taniec niezwykle kobiecy, pełny zmysłowości, uwodzicielskiego wdzięku, subtelny i tajemniczy, połączony z drapieżnym kobiecym temperamentem. Tańczony do znanych i lubianych utworów muzyki POP.

Na warsztatach zdobędziesz większą pewność siebie, nauczysz się poruszać zmysłowo i z pełną wdzięku gracją. Zapraszamy Panie w różnym wieku, zarówno te, które tańczą, jak również te, które o tańcu marzyły, ale do tej pory nie miały odwagi spróbować.
——————————————————-
Bachata Ladies styling – zajęcia dla wszystkich z Was które znają podstawowe kroki bachaty i chciałyby tańczyć jeszcze bardziej kobieco, sensualnie i sexownie. Na warsztacie popracujemy nad ruchem bioder, rąk i głowy a wszystko to wpleciemy w krótką choreografię. Bachata to bardzo sensualny i kobiecy taniec a wy dzięki swojemu czarującemu stylingowi zaskoczycie nie jednego partnera w tańcu!
——————————————————-
Salsa Ladies Styling – Ladies, jeśli znacie już podstawowe kroki salsy a chcecie popracować nad swoim stylingiem i dobrze się bawić to są warsztaty idealne dla Was! Na warsztacie popracujemy nad koordynacją, ruchem rąk i kobiecym stylem w salsowych krokach.
Świetna zabawa w babskim gronie GWARANTOWANA! 🙂
——————————————————-
CENNIK:
pojedyncze zajęcia | 2 wybrane zajęcia |3 wybrane zajęcia

do 28.02.18 – 35zł | do 28.02.18 – 55zł | do 28.02.18 – 65zł
do 9.02.18 – 40zł   | do 9.02.18 – 60zł   | do 9.02.18 – 70zł

Płatność gotówką w siedzibie studia lub przelewem na:
Alior Bank 72 2490 0005 0000 4500 3800 5816
(z dopiskiem Warsztaty Dzień Kobiet, imię i nazwisko + nr telefonu, jakie zajęcia)
ILOSC MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
REGULAMIN:
1. Rezerwacji dokonujemy na biuro.latinstudio@gmail.com wpisując swoje dane + nr telefonu oraz zajęcia jakie rezerwujemy.
2. Jeżeli dokonujesz wpłaty w ostatnim dniu ceny promocyjnej, to podeślij dowód wpłaty na adres e-mail.
3. Nie przyjmujemy zwrotów – istnieje możliwość przepisania. płatności na inną osobę tej samej płci z mailowym potwierdzeniem, nie później niż do 72h przed warsztatami.
4. Warsztaty odbędą się przy minimalnej ilości 12 osób.
5. jeśli nie uzbiera się minimalna grupa, organizator może odwołać warsztaty na 3 dni przed terminem, z mailowym powiadomieniem zapisanych osób.
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ !
O Paulinie…

Swoją wieloletnią przygodę z tańcem, Paulina rozpoczęła już jako mała dziewczynka w łódzkich zespołach estradowych, dzięki którym stawiała pierwsze kroki na deskach teatrów, m.in. Teatru Wielkiego w Łodzi. Szkoliła się w technikach tańca współczesnego, jazzu, baletu klasycznego, kończąc na tańcu towarzyskim. Salsa i bachata zawróciły jej w głowie, podczas wymiany studenckiej w Portugalii. Od tamtej pory regularnie rozwija swoje umiejętności u najwybitniejszych instruktorów biorąc udział w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tanecznych.
Paulina zaczęła swoją przygodę jako instruktorka w Australii gdzie uczyła Bachaty przygotowując grupy choreograficzne do pokazów. Po powrocie do Polski zarażała swoją pasją do salsy i bachaty w łódzkiej szkole Project Salsa. Od 4 lat uczy w warszawskiej szkole Salsa Libre bachaty i salsy w parach jak również zajęć solo tylko dla kobiet:salsy, bachaty i sexi dance ucząc dziewczyny jak poruszać swoim ciałem w sposób subtelny, kobiecy i naturalny.

Jej taniec charakteryzuje niezwykła energia i kobiecość. Stawia w szczególności na doskonałą zabawę i naturalne, subtelne ruchy.

Miejsce:
Centrum tańca i Fitness Latin Studio
Białystok ul. Skłodowskiej 14b lok.4
tel. 606742007
www.latinstudio.pl