Trening Personalny

Trening Personalny:

Trening personalny  zwany także treningiem „jeden na jeden” jest to trening prowadzony pod okiem trenera. Trening personalny charakteryzuje się tym, że ukierunkowany jest na osiągnięcie indywidualnych celów trenowanej osoby.

Istnieje możliwość trenowania z dowolnie wybranym trenerem. Dana osoba umawia się bezpośrednio z instruktorem, w godzinach, które najbardziej odpowiadają uczestnikowi.

Na czym polega trening personalny?

Zestaw ćwiczeń jest dobrany odpowiednio do potrzeb i możliwości osoby ćwiczącej, a na każdym kroku sprawdzana i korygowana jest poprawność ich wykonywania. Każdy trening będzie wyglądał inaczej, zależy to od predyspozycji osoby ćwiczącej, celów a także od trenera. Ważną rolę odgrywa doświadczenie w pracy trenera. Ponadto zakres wiedzy, której często nie jesteśmy w stanie zweryfikować, dlatego bardzo ważne jest, aby trener był sprawdzony. Właściwie przeprowadzony trening i włączenie odpowiedniej diety daje nam gwarancję dużo szybszego uzyskania pożądanych efektów. Trening personalny gwarantuje także brak nudy i monotonii. Podczas treningu personalnego nie tracimy motywacji do dalszej walki i działania, z tego względu, że cały czas czuwa nad nami trener.

——————————————————-
ZAPISY: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676
Tel. 606 742 007
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ !