Salsa Solo

IDEALNY KURS DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KOCHAJĄ LATYNOSKIE KLIMATY, ALE LEPIEJ CZUJĄ SIĘ NA PARKIECIE JAKO SOLIŚCI! 😉
Poczuj się kobieco, daj się ponieść energii.
SALSA SOLO WRACA NA PARKIETY LATIN STUDIO!

Zajęcia Latino specjalnie dla kobiet. Na zajęciach kładziemy nacisk na rozwój świadomości ciała oraz pracę wszystkich Waszych atrybutów – klatki piersiowej, bioder oraz rąk. Postaramy się by Wasze ruchy emanowały kobiecością, były pełne gracji i elegancji,

Salsa Solo to świetna okazja aby rozwinąć ekspresję i zmysłowość w tańcu, nauczyć się jak eksponować kobiecy wdzięk i energię. Zajęcia te, to fuzja Salsy Kubańskiej z innymi rodzajami tańca, np. Salsą Los Angeles, Flamenco, Cha-Cha czy Jazz. Wspólnie popracujemy nad elementami wzbogacającymi ruch oraz nad gibkością ciała. Lekcja rozpoczyna się rozgrzewką oraz ćwiczeniami usprawniającymi sylwetkę i koordynację ruchową. Kurs obejmuje naukę podstawowych rytmów, kroków, figur, oraz całych choreografii salsy kubańskiej, gdzie błyszczeć ma przede wszystkim kobieta.

Salsa solo to świetne uzupełnienie zajęć salsy w parach, czyli naukę tego jak dobrze prezentować się w tańcu z partnerem (ladies styling).

Ale te zajęcia to przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy, muzyki i uśmiechu, który podczas tych zajęć jest obowiązkowy!;)

Na zajęcia zaprasza: Agata Sakowicz

Zajęcia odbywają się: (Start: 12 września 2018)

Środy godz. 18:00  – grupa średniozaawansowana 

Środy godz. 19.00  – grupa podstawowa

Zajęcia trwają 60 min

UWAGA! W każdej z grup liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zapisów.

Obowiązkowa zmiana obuwia na miękkie sportowe
——————————————————-
ZAPISY: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676
606 742 007
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ !