Gimnastyka z elementami rehabilitacji

Gimnastyka to świetny sposób na poprawienie kondycji ruchowej, a co za tym idzie – uzyskanie większej sprawności w wykonywaniu codziennych zajęć i uchronienie się przed urazami.

Ćwiczenia dostosowane do potrzeb osób starszych które nie obciążają stawów ani kolan. Godzina aktywności dziennie pozwala uchronić się przed wieloma chorobami i poprawić samopoczucie.

Dzięki ćwiczeniom można poprawić kondycję, zmniejszyć ryzyko kontuzji, wzmocnić mięśnie, dotlenić organizm, a nawet trwale obniżyć ciśnienie tętnicze krwi oraz zapobiec wielu chorobom, np. depresji. Gimnastyka  nie może zaszkodzić, o ile jest dostosowana do indywidualnych potrzeb organizmu. Nawet przy dużej męczliwości minimalna dawka ruchu przynosi wiele dobrego. Trzeba jedynie pamiętać, by kłaść nacisk raczej na częstotliwość ćwiczeń (3-5 razy w tygodniu po ok. 30 – 60 min) niż na ich intensywność, zwłaszcza przy schorzeniach układu krwionośnego (wówczas lepiej całkiem zrezygnować z ćwiczeń izometrycznych, czyli wzmacniających mięśnie).

Na zajęcia zaprasza: Anna Kazimieruk

Zajęcia odbywają się:

Poniedziałki – godz. 17:00

Środy – godz. 12:00

Czwartki – godz. 17:00

Piątki – godz. 12:00

Zajęcia trwają 60 min

UWAGA! W każdej z grup liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zapisów.

—————————————–
Obowiązkowa zmiana obuwia na miękkie sportowe
Obowiązkowy ręcznik podczas ćwiczeń
——————————————————-
ZAPISY: recepcja.latinstudio@gmail.com
Tel. 726 390 676
Tel. 606 742 007
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
——————————————————-
Nie siedź w domu, TAŃCZ !