Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
16:00
16:00
17:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
16:00
17:00
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Agnieszka Morko
16:00
17:00
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Agnieszka Morko
16:00
17:00
Zdrowy Kręgosłup
zajęcia prowadzi: Agnieszka Morko
16:30
17:00
17:00
18:00
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Agnieszka Morko
17:00
18:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:00
18:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:00
18:00
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Agnieszka Morko
17:30
17:45
18:45
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
18:00
18:00
19:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Alicja Popiołek i Kamil Zerrouki
18:00
19:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
18:00
19:00
grupa średniozaawansowana
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
18:00
19:00
High Heels
Zajęcia prowadzi: Agnieszka Morko
18:30
19:00
19:00
20:00
Zumba
zajęcia prowadzi: Aaron Karczewski
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
19:00
20:00
grupa podstawowa
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
19:00
20:00
Salsation
zajęcia prowadzi: Agnieszka Chwiedosik
19:00
20:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
19:30
20:00
20:00
21:00
Bachata Ladies Styling
zajęcia prowadzi: Alicja Popiołek
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Agata i Łukasz Sakowicz
20:00
21:00
Bachata Ladies Styling
Zajęcia prowadzi: Alicja Popiołek
20:30
21:00
21:00
22:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Alicja Popiołek i Kamil Zerrouki
21:00
22:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Kamil Zerrouki i Alicja Popiołek
21:00
22:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
21:00
22:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Alicja Popiołek i Kamil Zerrouki
21:30

Poniedziałek

  • Pilates
    16:00 - 17:00
  • Trampoliny
    17:00 - 18:00
  • Bachata
    18:00 - 19:00
  • Zumba
    19:00 - 20:00
  • Bachata Ladies Styling
    20:00 - 21:00
  • Bachata
    21:00 - 22:00

Wtorek

  • Trampoliny
    16:00 - 17:00
  • Pilates
    17:00 - 18:00
  • Salsa Kubańska
    18:00 - 19:00
  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00
  • Bachata
    21:00 - 22:00

Środa

  • Trampoliny
    16:00 - 17:00
  • Pilates
    17:00 - 18:00
  • Salsa Solo
    18:00 - 19:00
  • Salsa Solo
    19:00 - 20:00
  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00
  • Taniec użytkowy
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Zdrowy Kręgosłup
    16:00 - 17:00
  • Trampoliny
    17:00 - 18:00
  • High Heels
    18:00 - 19:00
  • Salsation
    19:00 - 20:00
  • Bachata Ladies Styling
    20:00 - 21:00
  • Bachata
    21:00 - 22:00

Niedziela

  • Salsa Kubańska
    17:45 - 18:45
  • Taniec użytkowy
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
18:00
18:00
19:00
High Heels
Zajęcia prowadzi: Agnieszka Morko
18:30

Czwartek

  • High Heels
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
20:00
20:00
21:00
Bachata Ladies Styling
zajęcia prowadzi: Alicja Popiołek
20:00
21:00
Bachata Ladies Styling
Zajęcia prowadzi: Alicja Popiołek
20:30

Poniedziałek

  • Bachata Ladies Styling
    20:00 - 21:00

Czwartek

  • Bachata Ladies Styling
    20:00 - 21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
19:00
19:00
20:00
Salsation
zajęcia prowadzi: Agnieszka Chwiedosik
19:30

Czwartek

  • Salsation
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
19:00
19:00
20:00
Zumba
zajęcia prowadzi: Aaron Karczewski
19:30

Poniedziałek

  • Zumba
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
16:00
16:00
17:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
16:30
17:00
17:00
18:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:00
18:00
Pilates
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
17:30

Poniedziałek

  • Pilates
    16:00 - 17:00

Wtorek

  • Pilates
    17:00 - 18:00

Środa

  • Pilates
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
18:00
18:00
19:00
grupa średniozaawansowana
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
18:30
19:00
19:00
20:00
grupa podstawowa
Salsa Solo
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
19:30

Środa

  • Salsa Solo
    18:00 - 19:00
  • Salsa Solo
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
17:30
17:45
18:45
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
18:00
18:00
19:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
18:30
19:00
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
19:30
20:00
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Agata i Łukasz Sakowicz
20:30

Wtorek

  • Salsa Kubańska
    18:00 - 19:00
  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00

Środa

  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00

Niedziela

  • Salsa Kubańska
    17:45 - 18:45
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
19:00
19:00
20:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
19:30
20:00
20:30
21:00
21:00
22:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
21:30

Środa

  • Taniec użytkowy
    21:00 - 22:00

Niedziela

  • Taniec użytkowy
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
16:00
16:00
17:00
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Agnieszka Morko
16:00
17:00
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Agnieszka Morko
16:30
17:00
17:00
18:00
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Agnieszka Morko
17:00
18:00
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Agnieszka Morko
17:30

Poniedziałek

  • Trampoliny
    17:00 - 18:00

Wtorek

  • Trampoliny
    16:00 - 17:00

Środa

  • Trampoliny
    16:00 - 17:00

Czwartek

  • Trampoliny
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
18:00
18:00
19:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Alicja Popiołek i Kamil Zerrouki
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:00
22:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Alicja Popiołek i Kamil Zerrouki
21:00
22:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Kamil Zerrouki i Alicja Popiołek
21:00
22:00
Bachata
Zajęcia prowadzi: Alicja Popiołek i Kamil Zerrouki
21:30

Poniedziałek

  • Bachata
    18:00 - 19:00
  • Bachata
    21:00 - 22:00

Wtorek

  • Bachata
    21:00 - 22:00

Czwartek

  • Bachata
    21:00 - 22:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
16:00
16:00
17:00
Zdrowy Kręgosłup
zajęcia prowadzi: Agnieszka Morko
16:30

Czwartek

  • Zdrowy Kręgosłup
    16:00 - 17:00
No events available!