Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Niedziela
17:00
17:00
18:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
17:30
18:00
18:00
19:00
Nowość
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Martyna Wap
18:00
19:00
Salsation
zajęcia prowadzi: Paulina Szulborska
18:00
19:00
Nowość
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Martyna Wap
18:15
19:15
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
18:30
19:00
19:00
20:00
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
Salsa Solo
19:00
20:00
Nowość
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Martyna Wap
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Agata i Łukasz Sakowicz
19:30
19:30
20:30
Nowość
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Martyna Wap
20:00
20:00
21:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Agata i Łukasz Sakowicz
20:30

Poniedziałek

  • Trampoliny
    18:00 - 19:00
  • Salsa Solo
    19:00 - 20:00

Wtorek

  • Trampoliny
    19:00 - 20:00
  • Taniec użytkowy
    20:00 - 21:00

Środa

  • Salsation
    18:00 - 19:00
  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00

Czwartek

  • Trampoliny
    18:00 - 19:00

Niedziela

  • Salsa Kubańska
    17:00 - 18:00
  • Taniec użytkowy
    18:15 - 19:15
  • Trampoliny
    19:30 - 20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Niedziela
19:00
19:00
20:00
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
Salsa Solo
19:30

Poniedziałek

  • Salsa Solo
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Niedziela
17:00
17:00
18:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
17:30
18:00
18:30
19:00
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Agata i Łukasz Sakowicz
19:30
20:00
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Agata i Łukasz Sakowicz
20:30

Środa

  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00

Niedziela

  • Salsa Kubańska
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Niedziela
18:00
18:15
19:15
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
18:30
19:00
19:30
20:00
20:00
21:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
20:30

Wtorek

  • Taniec użytkowy
    20:00 - 21:00

Niedziela

  • Taniec użytkowy
    18:15 - 19:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Niedziela
18:00
18:00
19:00
Nowość
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Martyna Wap
18:00
19:00
Nowość
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Martyna Wap
18:30
19:00
19:30
19:30
20:30
Nowość
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Martyna Wap
20:00

Poniedziałek

  • Trampoliny
    18:00 - 19:00

Czwartek

  • Trampoliny
    18:00 - 19:00

Niedziela

  • Trampoliny
    19:30 - 20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Niedziela
18:00
18:00
19:00
Salsation
zajęcia prowadzi: Paulina Szulborska
18:30

Środa

  • Salsation
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Niedziela
19:00
19:00
20:00
Nowość
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Martyna Wap
19:30

Wtorek

  • Trampoliny
    19:00 - 20:00
No events available!