Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
12:00
12:00
13:00
Taniec w chuście i nosidle
zajęcia prowadzi: Paulina Wróblewska
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
16:30
17:30
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
Pilates
16:30
17:30
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Małgorzata Wiśniewska
16:30
17:30
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
Zdrowy Kręgosłup
17:00
17:00
18:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
17:30
18:00
18:00
19:00
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
Salsa Solo
grupa podstawowa
18:00
19:00
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Martyna Wap
18:00
19:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Agata i Łukasz Sakowicz
18:00
19:00
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Martyna Wap
18:00
19:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
18:30
19:00
19:00
20:00
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
Salsa Solo
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Agata i Łukasz Sakowicz
19:00
20:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
19:00
20:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
19:30
20:00
20:00
21:00
zajęcia prowadzi: Aaron Karczewski
Zumba
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Agata i Łukasz Sakowicz
20:00
21:00
Salsation
zajęcia prowadzi: Aaron Karczewski
20:30
21:00
21:00
22:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Kamil Zerrouki
21:30

Poniedziałek

  • Salsa Solo
    18:00 - 19:00
  • Salsa Solo
    19:00 - 20:00
  • Zumba
    20:00 - 21:00

Wtorek

  • Pilates
    16:30 - 17:30
  • Trampoliny
    18:00 - 19:00
  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00
  • Bachata
    21:00 - 22:00

Środa

  • Trampoliny
    16:30 - 17:30
  • Bachata
    18:00 - 19:00
  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00

Czwartek

  • Taniec w chuście i nosidle
    12:00 - 13:00
  • Zdrowy Kręgosłup
    16:30 - 17:30
  • Trampoliny
    18:00 - 19:00
  • Taniec użytkowy
    19:00 - 20:00
  • Salsation
    20:00 - 21:00

Niedziela

  • Salsa Kubańska
    17:00 - 18:00
  • Salsa Kubańska
    18:00 - 19:00
  • Taniec użytkowy
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
12:00
12:00
13:00
Taniec w chuście i nosidle
zajęcia prowadzi: Paulina Wróblewska
12:30

Czwartek

  • Taniec w chuście i nosidle
    12:00 - 13:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
20:00
20:00
21:00
Salsation
zajęcia prowadzi: Aaron Karczewski
20:30

Czwartek

  • Salsation
    20:00 - 21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
20:00
20:00
21:00
zajęcia prowadzi: Aaron Karczewski
Zumba
20:30

Poniedziałek

  • Zumba
    20:00 - 21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
16:30
16:30
17:30
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
Pilates
17:00

Wtorek

  • Pilates
    16:30 - 17:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
18:00
18:00
19:00
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
Salsa Solo
grupa podstawowa
18:30
19:00
19:00
20:00
zajęcia prowadzi: Agata Sakowicz
Salsa Solo
19:30

Poniedziałek

  • Salsa Solo
    18:00 - 19:00
  • Salsa Solo
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
17:00
17:00
18:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
17:30
18:00
18:00
19:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
18:30
19:00
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
19:00
20:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Agata i Łukasz Sakowicz
19:30
20:00
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
20:00
21:00
Salsa Kubańska
Zajęcia prowadzi: Agata i Łukasz Sakowicz
20:30

Wtorek

  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00

Środa

  • Salsa Kubańska
    19:00 - 20:00
  • Salsa Kubańska
    20:00 - 21:00

Niedziela

  • Salsa Kubańska
    17:00 - 18:00
  • Salsa Kubańska
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
19:00
19:00
20:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
19:00
20:00
Taniec użytkowy
Zajęcia prowadzi: Łukasz Sakowicz
19:30

Czwartek

  • Taniec użytkowy
    19:00 - 20:00

Niedziela

  • Taniec użytkowy
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
16:30
16:30
17:30
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Małgorzata Wiśniewska
17:00
17:30
18:00
18:00
19:00
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Martyna Wap
18:00
19:00
Trampoliny
Zajęcia prowadzi: Martyna Wap
18:30

Wtorek

  • Trampoliny
    18:00 - 19:00

Środa

  • Trampoliny
    16:30 - 17:30

Czwartek

  • Trampoliny
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
18:00
18:00
19:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Agata i Łukasz Sakowicz
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:00
22:00
Bachata
zajęcia prowadzi: Kamil Zerrouki
21:30

Wtorek

  • Bachata
    21:00 - 22:00

Środa

  • Bachata
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Niedziela
16:30
16:30
17:30
zajęcia prowadzi: Agnieszka Kozioł
Zdrowy Kręgosłup
17:00

Czwartek

  • Zdrowy Kręgosłup
    16:30 - 17:30
No events available!